Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt hogyan kellene kezelnem?

Ezt hogyan kellene kezelnem?

Figyelt kérdés

Elköltöztem a szuleimtöl már több mint 10éve, kb. 300km van köztünk, en két három havonta haza járok ahogy időm engedni, de ök soha nem jönnek, hívtam már öket, most felajánlottam, hogy találkozzunk és kapcsolódjunk ki kicsit hármasban, anyum ,apum és én, de minden beszélgetésnél nem tudják, hogy alakul a napjuk, holott jövöhét vasárnap ünnep, rá érnének simán , nem is hozzák szóba, teljesen olyan érzésem van ,mintha nem akarnának találkozni...

Jól érzem?


máj. 12. 14:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak nincs kedvük utazni.
máj. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köztes helyet mondtam, tehát nem 300km-t kellene jönni, csak kb.100vagy annyit sem, csak velük szeretnék lenni kicsit, de ez így olyan erőltetett ,mármint részemről!
máj. 12. 14:06
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Fuss neki még egyszer. Tisztázzátok le, hogy esetleg a pénz-e az akadály. Fizesd a jegyüket ha úgy van. Ha nem akarják, kérdezz rá, hogy miért, mi kényelmetlen nekik.
máj. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem a pénz az tuti, hála az Istem nincs anyagi akadály sem részukröl , sem részemről!
máj. 12. 15:01
 5/10 A kérdező kommentje:
De persze ma utoljára letisztázom..
máj. 12. 15:02
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Remélem jól alakul!
máj. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm , aranyos vagy :)
máj. 12. 16:21
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarnak jönni, nem jönnek. Mi ezen olyan bonyolult? Akkor csak te látogatod és ritkábban találkoztok. Ennyi a kezelés
máj. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezt én is nagyon sokszor mondtam már a szüleimnek, hogy nem tudom még, hogy alakul a hetem, mert ha hazamegyek hozzájuk (tudom, fordított helyzet), akkor itthon nem lesz kitakarítva, nem lesz bevásárolva, megfőzve. Míg ha a szüleim jönnek hozzám, akkor általában a városban programozunk, ők este hazamennek, és után még bőven van időm megcsinálni, amit meg kell, szóval kialakult, hogy én a két szülőm születésnapjára megyek haza, meg plusz egy hétvégére valamikor év közben.

Nekik van autójuk, azzal két óra hozzám eljutni, és akkor távoznak, amikor kedvük tartja. Sokszor mondtam már, hogy alhatnak nálam bármikor, de szeretnek otthon aludni, és ezt meg is értem, mert ezzel én is így vagyok - és mivel én is régen elköltöztm, és a szüleim házát már nem érzem otthonomnak, fura ott aludni, mert nekem meg muszáj, az első vonattal délelőtt 11-re érek oda, az utolsó délután ötkor megy, ennyi időre nem éri meg négy órát tömegközlekedni oda, majd ugyanennyit vissza, szóval ha már megyek, akkor ott is kell aludjak, és rettenetesen stresszel, hogy nincs tömegközlekedés délután öt és hajnal öt közt, szóval ha akarnék menni, sem tudnék. Ezt csak azért írom le, mert nem mondtad, hogy szüleid autóval, busszal, vonattal, repcsivel, mivel teszik meg a 300 km-t. Nagyon nem mindegy. Illetve, ha te mész hozzájuk, akkor ők képesek követni a rutinjaikat, de ha ők mennének hozzád, vagy harmadik helyen találkoztok, akkor az a hétvége teljes mértékben off.

Mindenesetre szurkolok neked, kommunikáld őszintén az érzéseidet, remélem, minden jól alakul majd, mert úgy tűnik, hogy fontosak neked a szüleid.

máj. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Autóval tudnának jönni , én vonattal szoktam menni!

A hét közepe felé kiderül, hogy tudunk e találkozni!

Nekem ök a legfontosabbak, és lassan 5 éve nem voltunk együtt csak hármasban, és telnek az évek és nekem hiányoznak ezek az időszakok az életemből :(

máj. 12. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!