Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért azonosítják a kövér...

Miért azonosítják a kövér nőket az igénytelenséggel,ápolatlansággal?

Figyelt kérdés

Rengeteg hozzászólásban olvastam ezt,s nem értek vele egyet.

Több kövér,sőt rendkívül kövér partnerem volt,s egyik sem volt ápolatlan,elhanyagolt.Tiszták voltak,igyekeztek csinosan öltözni,amennyire a súlyuk engedte.

Viszont van olyan jó alakú ismerősöm,aki koszos ruhában jár,agyon festi magát.



2022. dec. 10. 14:16
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
50%
Ápolatlannak nem mondanék egy kövér embert sem csupán azért mert kövér,ez butaság.Viszont igénytelennek már igen mert nincs annyi igénye hogy legalább átlagosan nézzen ki.Nem kell bomba alak de ne lógjon rajta a zsír és ne folyjon szét mert az igénytelenül néz ki.Lehet kis felesleg de egyes nők már nem kis felesleggel rendelkeznek ami nagyon visszataszító látvány.Nyilván aki betegség miatt olyan az más téma,rájuk semmit nem mondok mert nem tehetnek róla.Nő vagyok egyébként én is mielőtt az jönne hogy biztos valami kövér fóbiás pasi vagyok:)
2022. dec. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
63%

"Miért azonosítják a kövér nőket az igénytelenséggel,ápolatlansággal?"


Nem azonosítják, nem tudom ezt honnan szeded.

2022. dec. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Olvass el pár hozzászólást a kövér nőkkel kapcsolatban.Durvább jelzőket is fogsz találni.
2022. dec. 10. 14:35
 4/31 anonim ***** válasza:
55%

#3

Ja bocs', azt hittem komoly a kérdés!

Eszembe nem jutott volna, hogy a Gyakori az etalon.

És hogy ne legyek félreérthető, normál alkatú férfi vagyok, de még soha, senkitől nem hallottam az általad írt összefüggést, a normális világban.

Azt viszont annál többet, hogy a dundi emberek (nemtől függetlenül!) jobb kedélyűek és kiegyensúlyozottabbak.

És még ezzel sem értek 100%-ig egyet, mert ez is általánosítás és mint ilyen, nyilván nem is igaz.

De további jó eszmecserét!:)

2022. dec. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
62%

Inkább azt mondanám, hogy a, testével, a saját egészségére igénytelen. Van egy rakás eü kockázata a túlsúlynak.

Amúgy meg jó pár kövér lány és nő hiába ápolt, tiszta, kritikán aluli ahogy öltözik. Én se vagyok nádszál, de eszembe sincs kitenni a belem és előnytelenül szűk ruhákat felvenni, ami kidobja az összes hurkám. Nagyon közönséges. Ha már nem tudnék/akarnék lefogyni, akkor olyan ruhát vennék fel, ami ápol és eltakar.

2022. dec. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
A ruhászkodás érdekes kérdés.Aki nagyon kövér,az nehezen talál magára ruhát.Volt olyan kedvesem,aki szinte csak amerikai turiban talált magának ruhát,ott sem nagyon tudott válogatni.Egyszer rábeszéltem egy szűk farmerre,de alig hordta,mert mindenki megbámulta a hatalmas popsiját.
2022. dec. 10. 14:58
 7/31 anonim ***** válasza:
43%
Mert úgy vannak vele az emberek, hogy ha odafigyelt volna az étkezésére, meg eljárt volna tornázni, akkor nem hízik el. Szóval eleve lustának tartják. A másik, hogy a nőkkel szemben nagyobb elvárás az, hogy jól nézzenek ki, a kövérség náluk nagyobb bűn, mint a férfiaknál. Jobban pellengére vannak állítva miatta, mint a férfiak, akiket viszont a soványságuk miatt sokkal inkább elítélnek.
2022. dec. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Van aki nem akar,s olyan is,aki nem tud lefogyni.Az egyik kedvesem kisgyerek korától kövér volt,hormonzavaros.Tizennégy évesen már több,mint 100 kg volt.Anyukája is extrém kövér volt.

Kevesebbet evett,mint én,s így is majdnem 200 kg volt.

2022. dec. 10. 15:21
 9/31 anonim ***** válasza:
86%

Rábeszélted egy szűk farmerre, holott tudtad, hogy az neki kényelmetlen lesz, mert nyilván nem az volt az elsődleges probléma, hogy mások megbámulják, hát te se vagy 100-as.

Amúgy most novellákat fogsz ideírogatni a kövér exeidről vagy mi?

2022. dec. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Nem volt nehéz rábeszélnem,mert már évek óta nem kapott magára ilyet.Jól állt neki,csak zavarta,hogy megbámulták. Nem volt kényelmetlen,mert szteccse nadrág volt.
2022. dec. 10. 15:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!