Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted van értelme mások...

Szerinted van értelme mások üzeneteit, írását nézni titokban? Ez normális, vagy inkább beteg?

Figyelt kérdés

2022. dec. 11. 02:44
A kérdező szavazást indított:
igen, én is nézem a párom facebookját, hívásait stb. nincs titkunk
nem, azért kell egy kis szabadság, magánszféra
ha már titokban kell kutakodnunk a másik után, az már régen nem jó, nem normális
egyéb
27 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Kóros önbizalomhiány ha nem bírod ki és mások üzeneteit nézegeted.

Tényleg ennyire kevésnek tartod magad, hogy nem bízol a másikban és meg kell nézned az üzeneteit?

2022. dec. 11. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
"Mások" alatt a párunkat érted ezek szerint. Nem, nincsen értelme.
2022. dec. 11. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
Hogy erről most mi a ráknak kellett szavazást csinálnod, azt nem értem...
2022. dec. 11. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Én tudom egy pár embernek a facebook jelszavát, de nem kutakodtam benne. Legutóbb meglepve tapasztaltam, hogy egy lány aki fontos volt nekem bejelentkezve maradt az egyik notebookomon és persze ott volt a csábítás, hogy olvasgassak és nézzek bele, de végül csak fogtam és kiléptem.


Egyébként nem beteges, de nem szeretnék úgy élni, hogy "nyomozgatnom" kelljen vagy, ha nem is kelljen.. inkább úgy fogalmaznék, hogy nem szeretnék annyira bizonytalan lenni és úgy élni egy kapcsolatban például, hogy erre szükségem legyen.

2022. dec. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Etikátlan...
2022. dec. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Nem érdemes, kivéve, ha tudod, hogy találni fogsz valamit. Mert akkor inkább nézz bele és derüljön ki, hogy tudj vele szakítani.


Én még tiniként belenéztem csak úgy exem üzeneteibe és találtam olyat, ami rosszul esett, fölösleges komplexusokat okozott. Nem éri meg. Én inkább nem nézek bele, nehogy találjak valamit, amit félreérthetek és nem beszélhetem meg vele, mert ciki lenne megmondani, hogy kutakodtam.

2022. dec. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
13%

Etikátlan meg nem illik meg magánszféra...

Azt ha tudnátok mennyi olyan van amit még csak nem is sejtenél az adott személyről leesnél a székről. 😂

2022. dec. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%

Megcsalóknál van értelme hogy ne bizonytalanságban legyen az ember párja, es magát marja a redflagokkal hanem lássa bizonyítva fehéren feketén.

Más esetekben csak felesleges komplexusokat okoz ahogy 6. is írta

2022. dec. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#7 nem gondolod, hogy ez nem véletlenül van így?

Inkább beteg, hogy kevésnek, megbízhatatlannak bizonyultál személyesen, és csak a háta mögött beszélhetsz, pletykálhatsz róla. Mint egy rosszindulatú pletykás nő.


Köszönöm a válaszokat.

2022. dec. 13. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!