Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiatal nőknek hogy naivnak...

Fiatal nőknek hogy naivnak tartják őket, milyen érzés?

Figyelt kérdés

Ezt szoktam hallani bizonyos kérdések főleg párkapcsolati de más témák kapcsán hogy "egy huszonéves nő még naiv, azt sem tudja mit akar" stb.


Meg hogy ilyen kis butuskák, és szegények észre sem veszik hogy olyan pasik akik nem velük egykorúak azok csak kihasználni akarják őket.


Összegezve nők kb. 15-25 éves korig kis hülye, együgyű ártatlan védtelen kiscicák, akik óriási veszélyeknek kitéve élik az életüket, perverzek vadásznak rájuk naphosszat, csoda hogy megérik a következő napot.


Ebből mennyi igaz?



2022. dec. 13. 18:46
A kérdező szavazást indított:
fiatal huszonéves nő vagyok és tényleg naiv
nem vagyok naiv, kikérem magamnak
17 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
A nők általános lenézése sajnos nem korfüggő, ez a patriarchális rendszer velejárója.
2022. dec. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Aki bármilyen általánosítást egy percig is komolyan vesz, az nem naiv, hanem rettenö ostoba
2022. dec. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Már nem vagyok fiatal huszonéves, de egy nő nem 15, hanem 0 éves korától van mindenféle veszélyeknek kitéve. Lásd pl. a gyerekükkel fotózkodó celebek gyerekeit.
2022. dec. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Már nem vagyok huszonéves nő, de a akkoriban tényleg elég naív voltam. Ettől még lehetnek olyan huszonéves lányok, akiknek mondjuk addigra már sok tapasztalatuk van mindenben, és tisztábban látják a dolgokat. Én pl. húszévesen voltam először bulizni is, és fiúkkal sem kavartam előtte.
2022. dec. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Észre sem veszik...
2022. dec. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mert vannak, akik tényleg szörnyen naivak, főleg kamaszként, de akár idősebb korban.


A tipikusan felmentem hozzá, mert hívott, és erőszakoskodott velem - témakör kapcsán.


Nem vagyok áldozathibáztató, mocsok az összes férfi, aki visszaél a fizikai fölényével, viszont nekem pl az is alap, hogy nem teszem ki magam szándékosan olyan helyzetnek, ahol bánthatnak.

Pl nem megyek fel egy vadidegen lakására "mert olyan jófej".


Vagy amikor a 23 éves azt hiszi, hogy a 45 éves "élete párja" akar tőle bármit is - mondjuk 1%-ban talán.

2022. dec. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

# 6


a 23 éves a 45 évessel olyan szempontból tényleg "élete párja" hogy az biztos hogy aki 45 évesen 23 éves nő szerelmét elnyeri, az biztos hogy tenyerén hordozza , úgy bánik vele mintha egy istennő lenne, mert ekkora korkülönbséggel a fiatal nő elképesztően gyönyörű, kívánatos, szerelemre méltó stb. és ezt az esélyt biztos hogy a férfi nem akarja elrontani. Szerintem biztosan sokkal kivételesebben bánik vele mintha egy vele egykorúval lenne a nő, hiszen egy vele egykorú 23 éves férfi bármikor talál n+1 számú másik szebb és még szebb 23 éves nőt, míg a 45 éves férfinél ennek az esélye 1% :D

2022. dec. 15. 12:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Vannak olyan 30-40-es fickók, akiknek nem 1% az esélyük, hanem kb. bármelyik huszonéves fruskát simán az ujjuk köré csavarják.
2022. dec. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Huszonévesen állandóan 30-40 éves pasikkal randiztam. Mielőtt valaki továbbköltené, nem pénzes fickókkal. Csórók voltak, de normálisabbak, mint a korombeliek. A huszonéves srácok meg jól elvoltak a 15-16 éves lányokkal. Kb. azokkal vannak egy szinten.
2022. dec. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!