Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányoknak/nőknek milyen lehet...

Lányoknak/nőknek milyen lehet az életük a közösségi oldalakon?

Figyelt kérdés

Végeztem egy kis kutatást, és csináltam egy snapchat fiókot, és lánynak állítottam be magam.(fiú vagyok)

Az első nap 63 ember addolt be, 3 nap után tartok 192 “ismerősnél”

Ebből majdnem mindegyik ismerkedés céllal írt rám, általában vagy egy sziát, vagy szia mizu-t írt, esetleg képet akart cserélni. Összesen 3 ember volt, aki nem akart semmit, csak beszélgetni, de persze elmondtam hogy mizu.

Van alapból egy rendes snapem, ott jó ha havonta 2-3 ember addol be.

Bocsi a kifejezésért, de ennyire sok a kanos fiú/férfi az országban, hogy random lányokat jelölgetnek?

Ha van itt lány/nő, akkor elmondhatná, hogy Ő is ennyi jelölést kap? Gondolom más platformon is ez megy, egyedül a Discordot tartom kicsit normálisabb helynek.

Szóval, szerintetek milyen lehet így élni, hogy állandóan addolgatnak be random emberek?


17/f



2022. nov. 23. 22:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Hát engem nőként senki se jelöl be, talán nem nyilvánvaló, de nem zavar. :D
2022. nov. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Amióta olyan kép van nekem kitéve fb-on profilképnek, ahol a párommal együtt vagyok, azóta se egy ismerkedős, se csak úgy random jelölés nincs. Lassan 10 éve vagyunk együtt.
2022. nov. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%

10+ éve vagyok közösségi oldalon, és soha nem tapasztaltam ezt.

Pár hete csináltam egy kamu fiókot, mert kitiltottak egy csoportból, amit anno én hoztam létre, és szeretnék időnként ránézni, hogy mi lett a sorsa. Egy totál random csoport random felhasználójának a képét használtam fel, hogy ne tűnjön annyira kamu profilnak, mert akkor be se vettek volna a csoportomba. Azóta is folyamatosan jelölgetik azt a profilt meg rengeteg üzenetet írnak rá. Pedig nem egy bombázó képét raktam fel, csak egy átlagos lány képét, amiből nem sok látszik.

2022. nov. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
5%
Ha vonzo a no akkor normalis 🤷 A ferfiaknak szokas kezdemenyezni.. Aki meg csak ismerosokkel akar dumalni megteheti ezer masik platformon.
2022. nov. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Snapchatem nincs, se Tiktokom szóval ezekről az újabb generációs médiafelületekről nem tudok nyilatkozni. Facebook és Insta fiókom van. Egyiknél sem tapasztaltam soha ilyesmit, pedig Facebookon 2009 óta fent vagyok. Akkoriban jelölgetett boldog boldogtalan mindenkit, de már jó ideje nem ez megy. Néha, évi 2-3 alkalommal kaptam kéretlen üzeneteket, de mióta az esküvői képem került ki profilképnek, azóta ezek is elmaradtak. Ami azonban érdekes, hogy LinkedInen kezdődött, igaz ott sem tonnaszámra kapom a társkeresős üzeneteket, de azért akad, ami azért borzasztó, mert azt a felületet a munkám miatt kell használnom.
2022. nov. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi kommenteket!

Mindenkinek zöldet adtam(4

#4, 23.00: neked véletlenül félig hasznosat adtam, bocsi)


Szóval úgy látszik, csak a fiatalok(18 év alattiak) körében megy ez a jelöljünk be mindenkit, aki nem fiú.

Facebookon ezek szerint ritkább. Kéretlen üzenetet sztem mindenki kap/kapott már, nekem legutóbb valami kamu facebook belépéses linket küldtek, de főként a 18+-os linkeket szeretik küldözgetni.

2022. nov. 23. 23:10
 7/14 anonim ***** válasza:
17%

Nekem csak Facebook és insta van. Az instán nem nagyon jelölgetnek mert nincs kint képem és nem is vagyok ott aktiv, viszont a facen ott mindennapos dolog hogy jelölgetnek idegenek és főleg 30 évestől felfelé, többnyire persze pasik, de lányok, nők is vannak, de láttam már nyanyát is. :D

Profilképem az arcképem van, de van még pár egész alakos nyilvános kép is, de nem kihivó egyáltalán.

Egyébként meg nem zavarnak a jelölgetések ill. pár üzi ami az engedélykérésekben porosodik. :P

Sokszor meg se nézem hogy kik jelölgetnek be, mert nincs türelmem.

Napjában párszor benézek a facera, de szinte tényleg csak 2 percre és repülök tovább, nem csüngök ott egész nap. :P

2022. nov. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
En beallitottam h ne lasson semmit aki nem ismer...gond letudva
2022. nov. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
17%

8: Nekem nincs takargatnivalóm. :D


7-es voltam

2022. nov. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
Nekem sincs csak folosleges h lassanak idegenek meg jojjenek az ertesitesek
2022. nov. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!