Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnek rendszerezettebb...

Hogyan tudnek rendszerezettebb lenni?

Figyelt kérdés

27 eves vagyok, es megmondom ossinten teljesen hulyenek erzem magam 😅

Nem tudok odafigyelni bizonyos dolgokra, nincs rendszer az eletemben kb. Aki ismer csak rohog rajtam, mert szorakozottnak tunok… 😃

Teny es valo, hogy egy nagyon jo kedelyu, beszedes no vagyok, es akaratlanul is leallnak velem akar idegenek is par szo erejeig.

Onfeju vagyok, otthon is ha nincs kedvem vmihez egyszeruen szol a zene,xarok bele kategoria vagyok, es pontosan akkor fogom maradektalanul megcsinalni amikor van hozza kedvem..🙃

Nem tudom magam rakenyszeriteni barminemu rendszeressegre legyen barmirol is szo


A problema ebben ott van, hogy van egy munkahelyem ami eleg nagy felelosseggel bir, illetve egy tobb eves parkapcsolatom ahol szerencsesnek erezhetem magam, mert kb gyogyszert szed mar mellettem sokszor annyiszor kiidegeltem mar a feledekenysegemmel, meg a bolondoskodasokkal…


Hogyan tudnam elkezdeni rendszerezni vagy kicsit osszeszedettebbe tenni az eletemet?

Szeretnek nagyobb tamasza lenni a paromnak, mert kevesnek erzem azt, amit a hetkoznapokban nyujtani tudok, es sokszor kaoszba keverem magam, - annak ellenere hogy abbol vhogy mindig kimasztam, de ez kozvetlen kozelrol nagyon durva, + egyszerubbe nem teszem vele a masik eletet, pedig en az enyemen felul szeretnek az o segitsegere is lenni:)

Egyebkent mind e mellett nagyon gondoskodo es joszivu vagyok lehet ez a titka hogy meg jol nem vertek fejbe:)


Ui: itt az ideje kicsit felnonom segitsetek benne legyszi hol kezdjem, nekem ez inkabb parkapcsolati kategoria de tehetnenk akar otthonba is:)


2022. dec. 14. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Naptár, ahová beirod mit mikor kell tenned.
2022. dec. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Telefonomba felszoktam irni, de ebbe az a gaz, hogy ha nem nezem meg azt se tudom sokszor hanyadika van 😅
2022. dec. 14. 09:19
 3/5 anonim válasza:
70%
Hogy maradtál eddig életben?
2022. dec. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

Lehet nem tartózkodsz eléggé a jelenben, felszínesen látsz csak mindent magad körül, embereket, helyzeteket, stb.

Amikor pl. a pároddal vagy, vele legyél, próbáld megérteni ki ő, mi a fontos neki, mit érez, mire van szüksége, koncentrálj rá.

2022. dec. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%

Én is ilyen vagyok, csak 40+. Eddig nem zavart, de most, hogy így mondod🤔

Nekem annyi van, hogy a munkáim is rendszertelenek. Sokan nem értik, hogy lehet bírni, hogy soha nem tudom, azt se, hogy másnap mit csinálok, de engem nem zavar. Néha azért kiakadok, amikor már kedden tizedszerre szervezem át az egész hetet, de amúgy megszoktam. Párkapcsolatban nem tudom, mire gondolsz. Nekem azt szokták mondani, unatkozni biztos nem lehet mellettem, mert semmi nem megy simán, de arról nem tehetek. Másnak nem csinálok problémát.

2022. dec. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!