Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem megy a rendszerezett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy a rendszerezettebb élet nekem?

Figyelt kérdés

Rólam azt kell tudni, hogy sosem az eszemre hallgatok, pedig az eszemnek mindig igaza van.. Túlságosan függök az érzelmeimtől, a fiúktól, a szerelemtől. Jelenleg azon vagyok, hogy felkeltsem egy fiú figyelmét (félsikerem már van), de közben tetszik másik kettő is. Nagyon gondolkodós típus vagyok, szeretek gondolkodni az életen, az eddigi éveimen, és azon, hogy mit hoz ez az új év, mert nekem a gimi minden tanévének egy külön sztorija van..


Mindezek mellett háttérbe szorul az, ami miatt eredetileg ide jöttem, a tanulás, érettségi, nyelvvizsgák. Folyton ezt nyomatják, és már igyekeztem megemberelni magam, hogy na most tanulok, de végül mindig álmodozás lett belőle a könyvem fölött. Egyszerűen nem megy. Otthonhagyom a könyveimet, nem tanulok a témazárókra (a fontos tantárgyakból igen), mindig puskázás lesz mindennek a vége, de egyszerűen nem megy. Túl sok az érzelem, a gondolatok, nem tudok rendszerezetten élni, össze-vissza áll minden, totál káosz..

Más is van/volt már így vele? Mit gondoltok erről? Miért van ez? Régebben sokkal lelkesebb voltam, de mára már mindent lesz*rok, nekem csak ő kell, meg ő is, stb.

ui: Légyszives ne szóljatok be, így is elég hülyén érzem magam. Köszönöm!!!

Remélem érthető, mi a kérdés. Szeretnék megváltoni, de hogy? És nektek volt-e ilyen? Mit gondoltok erről? Miért van ez? Ezek lennének a kérdések. Meg bármi, ami eszetekbe jut. Köszönöm.


2013. okt. 3. 21:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Pont ugyanígy érzem magam én is... legszívesebben leszarnék mindent, de itt van ez a csomó elvárás, én meg meg akarnék felelni. régen ment is, de most valahogy minden kedvem elment. álmodozok én is folyton :D és olyan reménytelennek érzem magam :D itt nyavalygok, miközben alapvetően nincs is rossz dolgom -.-"
2013. okt. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
tipikus tinik
2013. okt. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, hogy sosem lesz belőlem semmi, mert nem arra összpontosítok, ami fontos... De képtelen vagyok rá. Nem tudok tanulni, sem figyelni, mert folyamatosan jönnek a gondolatok valami egészen másról, és azon kapom magam, hogy már megint fantáziálok.. Mi lesz így velem? :( Nem vesznek fel sehová... Borzalmas ez.
2013. okt. 3. 21:26
 4/14 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy már pont, hogy nem kéne ilyeneknek lennünk, hisz kijövőben vagyunk a tinédzserkorból :D hát. én még azt sem tudom, mi a franc akarok lenni :D
2013. okt. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Akármilyen furcsán hangzik: rakj rendet a szobádban.

Az iroasztalod fiokjait renszerezd ugy ahogy kenyelmes, az asztallap legyen ures (virag, ceruzatarto, hegyezo, papir, stb. Maradhat), tiszta. A ceruzákat hegyezd ki, álítsd egy irányba. Az éjjeliszekrényeden legyen max 1 konyv, par zsepi, lámpa meg ami muszáj.

A ruhásszekrényedet is rendberakhatod, nekem az is segit reggelente ha nem omlik a nyakamba az osszes ruha. Aztán. Vezess be jegyzet-és leckefüzetet, minden oranal keszisd elo. Oda ird fel a hft, a dogakat, stb. Fügessz a falra egy naptárat és/vag egy parafatáblát, oda kiirhatod ha doga lesz. Minden nap amikor tanulsz, először ird meg az aznapit, majd nézd át a másnapit.

A tanulási módszer mindenkinek más. Csinálhatsz olyat, hogyha órán nem jol jegyzetelsz, at masolod, letisztazod szep kulon papirra. Onnan könnyebb tanulni.

2013. okt. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én azt tudom, de azt hiszem, hogy majd minden az ölembe hull, csak mert okos vagyok. De ez rohadtul nem így van, és valakinek teljesen el kellene hitetnie ezt velem... De senki sem szigorú velem. Sehol. :s
2013. okt. 3. 21:31
 7/14 A kérdező kommentje:

A szobámban jelenleg rend van, de általában nem szokott.

A leckefüzetet próbáltam, de az első héten elvesztettem...

2013. okt. 3. 21:32
 8/14 anonim ***** válasza:

Az vagyok aki a rendrakosat mondta.

Hidd el, magaddal kell szigorúnak lenned. Fel kel állitanod egy napirendet, amit kovetned kell. Ajánlom h kb. 1,5kent nyisd ki az ablakot vagy sétálj eg kört az udvaron. Felfrissiti az agyadat is.

Szabalyozottnak kell lenned magadhoz. Peldaul ha minden vasarnap leellenorzod a felszerelesed (van e eleg toll, betelt a fuzet stb) az is segit. Gondolj bele, ez olyan elhatározás mint amit gyereként tesz az ember: minden nap csak egy csoki,hogy tovabb tartson

2013. okt. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Próbálj valami célt kitűzni amiért tanulsz. Tudod már, hogy mivel szeretnél foglalkozni a későbbiekben?

Ha ilyen álmodozós típus vagy, álmodozz kicsit arról is hogy milyen jövőd lesz.

Ha meg van a cél, úgy az oda vezető út (tanulás) is könnyebb

2013. okt. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen, megvan a cél, amit mindig is akartam, de valahogy már kezdek ezzel is kevesebbet törődni... És nem tudom, hogy mióta és miért.
2013. okt. 3. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!