Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van annyi Youtube videó...

Miért van annyi Youtube videó arról, hogy a Walmartban, Amerikában milyen maskarákban járnak az emberek a boltba?

Figyelt kérdés
Gondolom farsangkor készültek a képek, vagy egyeseknek ez a hétköznapi öltözéke? Mennyire általános jelenség? És miért épp a Walmartban? Nem értem a jelenséget sem, meg a videókat sem.

2022. dec. 14. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem láttam ilyeneket, de nem annyira régen volt halloween, nem lehet hogy akkor készültek?
2022. dec. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért van róla annyi videó mert sokan látják milyen nevetségesek azok a képek.

nem, nem farsangkor készültek a képek, az USA-ban nincsen farsang. Ott halloween-kor szoktak csak beöltözni jelmezbe.

2022. dec. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Biztos azért, mert érdekli az embereket az ilyen videó. Amerikában már liberálisabbak az emberek, szóval akármilyen ruhát, hajszínt elfogadnak, nálunk azért vidéken eléggé megnéznének furcsa öltözetű embereket. Nyilván sokan azt hiszik ott, hogy ezzel tudnak kitűnni a tömegből, hogy furcsán öltözködnek, furcsán hordják a hajukat stb. Én ezzel nem igazán értek egyet, mert aki érdekes személyiség, az egy egyszínű felsőben is az. Pl a Facebook alapítója mindig ugyanolyan ruhákat hord, mégis ismeri az egész világ az arcát, mert létrehozott valamit, ami hatással van az emberiségre. De sokan nem képesek maradandót alkotni és ez egyfajta önámítás nekik, hogy ettől egyediek lesznek. Engem maga az öltözet nem is zavar, hordjon mindenki azt, amit akar, főleg, ha az egyéniségét is kifejezi. Csak azzal van baj, aki azt hiszi, ettől lesz ő különleges.
2022. dec. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
3: Az USA-ban is megnézik (és lenézik) őket, azért is készülnek ezek a videók. A Walmart egy olcsó multi ott kint ami egy mém lett a dolgozókat éhbérért kizsákmányoló politikájától, a kritikán aluli vásárlói élménytől meg hogy az olcsó árak bevonzzák azt a vásárlói réteget akit a magyarok “proli” kategóriájának lehetne megfeleltetni, ezért ott bármit láthatsz, bármi megtörténhet.
2022. dec. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!