Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mért veszi föl...

Szerintetek mért veszi föl magát videóra, vagy miért csinál valaki arról képet, ha sír?

Figyelt kérdés

2022. aug. 18. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kevésbé érzi egyedül magát, ha átfordítja a sírást egy előadássá...?
2022. aug. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tetszik a gondolat, van benne valami
2022. aug. 18. 22:58
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
figyelemhiány
2022. aug. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
Én pl azért hogy később vissza tudjam nézni hogy egy évvel ezelőtt valami haszontalan anyuci pici fia miatt sírtam és már csak nevessek egy nagyon rajta,meg hogy lássam a fejlődésem:D de most komolyan nem mindegy? ilyen világ van,az emberek szinte azt is fotózzák ha sz@rni mennek:))
2022. aug. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Na most nem mindegy, hogy meg is ossza-e másokkal, akár manipulációs céllal, vagy magának csinálja csak. Utóbbiban semmi nincs, egyszerűen egy állapotot akar megörökíteni, pl. később visszanézni hogy honnan épült fel, honnan szedte össze magát, milyen mélyen volt, stb. Vagy csak egy emlék, hogy ne felejtse.


Ha már kirakosgatja, másoknak küldözgeti, zsarol vele, akár komolyabb, pl. öngyilkosságot lebegtet meg, az már egy egészen másik történet.

2022. aug. 19. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Én volt hogy sírtam egy rohadék megcsaló miatt és felvettem, hogy emlékezzek rá, mennyire kivoltam, hogy ne menjek vissza soha.
2022. aug. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat igazából azért kérdeztem, mert én is ezt szoktam csinálni, bár szerintem ez normális, de kíváncsi voltam más véleményére is. Mert nem rég láttam hogy valaki azt rakta ki, hogy "ha föl tudod venni videóra akkor nincs nagy problémád", ami hülyeség szerintem...
2022. aug. 19. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!