Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az aminek tudsz örülni?

Mi az aminek tudsz örülni?

Figyelt kérdés
2022. dec. 18. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
Eddig se sok mindennek,de ma láttam valamit,amit nem kellett volna meglátnom. Teljesen és tartósan elvette a kedvem,mindentől :(
2022. dec. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%

#1 A kérdésen kívül mindenre válaszoltál.

Én jelenleg annak tudok “örülni”, hogy egy családtagom nem szenved mostmár soha többé, mert kiszabadult az elhasznált, beteg testéből.🤍

2022. dec. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
2fülem van,mégse szatyor.
2022. dec. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

#1

azért annak tudok örulni,hogy egészséges vagyok,hogy munkahelyen kedvelnek,a hobbimnak is áldozhatok időt is,anyagiakat is.

Utóbbi időben sok ruhát és cipőt tudtam venni, amit előtte évekig nem tehettem meg.

És aki hozzám fordul, annak tudok segíteni,legalábbis megpróbálok.


Ennek ellenére magányos vagyok,már se párom,se barátaim nincsenek.

2022. dec. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Még pár nap és leállás van a munkahelyemen.

Vettem a kutyámnak egy új pórázt, tök jól működik, meg most a kajája is új, mert allergiás. Ezt végre meg is eszi ÉS nem is viszket tőle.

Most fogok elkezdeni tanulni egy teljesen új dolgot/szakmát önszorgalomból, izgatott vagyok tőle.

Van egy videójáték, amit végre megszereztem, most karácsony alatt elkezdek játszani vele.

Tesómtól kaptam egy tök jó karácsonyi pulcsit. :D Én meg csináltam neki egy egyedi Star Warsos fali órát, mert az e kedvence, tetszeni fog neki.

Csinálok idén egy könyves kihívást, amiben 52 hét alatt 52 könyvet kell elolvasni, már majdnem kész vagyok vele.


Csomó apróság van. Nem azt mondom, hogy minden csodás, de én olyan vagyok, hogy nagyon kicsi dolgoknak is tudok örülni.

2022. dec. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

Én kb mindennek.

Kapcsolatomnak, barátaimnak, szociális életemnek, családomnak, lehetőségeimnek, sikereimnek, jó munkámnak, egyetemnek, jó szomszédoknak, cuki kutyáknak, olcsó lakhatásnak, egészségnek stb.


Kevés rossz dolgot tudnék felsorolni az életemből és az is erőltetettnek hatna.

2022. dec. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon ettem volna már egy ideje brassóit uborkasalátával. Ma megtehettem úgyhogy ennek például ma tökre örültem.
2022. dec. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1 tál kocsonyának ( hús nélkül ) nagyon tudnék örülni.


Utoljára még a 90-es évek elején ettem.

2022. dec. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ma már nagyon kevés dolognak... Nem igazán kérek másoktól segítséget, így több dolgot egyedül rendezek. Ha ezek közül valamit elmondok/elmondanék a másiknak, hogy mit rendeztem, akkor nem szoktak hinni nekem, hogy elrendeztem, így magam örülök, hogy megcselekedtem azt az adott dolgot.
2022. dec. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ma megvolt az utolsó előtti vizsgám erre a félévre, ami egyben az utolsó is volt 2022-re. Hihetetlenül hektikus egy szemeszter volt, így szinte felfoghatatlan, hogy a hét hátralévő napjait büntetlenül tölthetem semmittevéssel.
2022. dec. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!