Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Esküvőre illetve ballagásra...

Esküvőre illetve ballagásra mi lenne szívhez szóló ajándék egy hozzám közel álló személynek? Vagy aminek tényleg tudna örülni?

Figyelt kérdés

2022. jún. 11. 15:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Ehhez ismerni kell a személyt. Mi nem ismerjük.
2022. jún. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
96%
Honnan tudjuk, nem ismerjük.
2022. jún. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ballagásra valami komoly könyvet/sorozatot adhatnál,amiről tudod, hogy tetszene neki.Esetleg hozzá egy idézetes könyvjelző/képeslap, csoki is mehetne.

Meskán vannak nagyon egyedi kézműves dolgok, esküvői ajándékért vagy ötletekért ott érdemes szétnézni.

2022. jún. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
20%
Kapjon egy fűnyírót.
2022. jún. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%

Én megkérdezném az érintett párt. Nyilván nem lesz nekik segítség egy 42. olajfritőz, egy 17. mindent is főzni tudó 100.000-es kávéfőző, ha van régi, a mindent főzni tudó faék egyszerű kotyogósuk, és azon szokták főzni a kávát, pláne, ha egyáltalán nem kávéznak.

Kb. 3 éve voltam esküvőn és épp jövő szombaton megyek egyre, ott ifjú a pár, tragikusan fiatal, alig 18. életét betöltött lány a menyasszony, aki egy pici faluból menekült el a szüleitől a nyomorból, 36 éves a vőlegény: ők pénzt kértek. Mivel még egy esküvő is lesz nekem az idén - bár a két pár nem ismeri egymást, de mindkettő pár mindkét tagja nagyon fiatal, ezért, meg azért, mert sajnos nem vagyok milliomos, én kettejük között elfeleztem az esküvőre szabott eredeti keretemet.


Rakják össze a másoktól kapott pénzekkel, és vegyék meg abból, amit szeretnének!

2022. jún. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
63%

#3 vagyok.

Igen, ez jó ötlet, ha rákérdezel,szoktak pénzt is adni esküvön!

A ballagással kapcsolatban eszembe jutott, hogy esetleg egy szép órát is vehetnék neki vagy parfümöt.

2022. jún. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
35%
Mutassatok egy 14 évest, aki órát vagy könyvsorotatot akar... Most az általános iskolások ballagnak.
2022. jún. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem semmi baj sincs sem az órával sem a könyvvel. De ha ez nem jó, komolyabb sporteszközt is kaphat vagy ha van hobbija, ahhoz valami komolyabb tartozék is jó ajándék lehet. Nyilván ez egyén függő, mi csak javaslatokat adunk, hátha tudunk segíteni. Nyilván a kérdező fogja tudni, hogy ezekből mi az ami jó lehet.

Egyébként van olyan 14 éves, aki még olvas...

2022. jún. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%

8, az én lányom rohadt sokat olvasott (és olvas is). De egy rokonnak kb fogalma nincs róla, mit, és milyen könyvei vannak már.

Órát meg már egyik sem használ.

2022. jún. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%

#9

Nem tudjuk, hogy a ballagót mennyire ismeri az illető, nekem is sok könyvem van, mégis sikerült már meglepni. :)

Az óra praktikus, tételeknél, vizsgáknál, versenyre gyakorláskor kifejezetten hasznos ha van egy a kezeden és ha komoly, nőies akkor szívesen viseli máskor is. Jó tudom, ez inkább ilyen praktikus ajándék.

2022. jún. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!