Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek,hogy ki tudjam...

Mit tegyek,hogy ki tudjam mutatni az érzéseim?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta szenvedek ezzel. Nem is tudom mire vélni ezt a viselkedést ami tőlem származik. Nem tudom kimutatni az érzéseim, kimondani meg pláne nehezen. Ebből adódóan már kerültem fájó helyzetbe. Már már az ismerkedèsen bőven túl voltunk az illetővel, belül tudom hogy nagyon szeretem de ő kívülről nem ezt látja. Így fájdalmat okozom neki, ami egyáltalán nem szándékos. Sokszor olyan mintha egy falat építenék tovább magam körül és nem adom magam. Nehezen bízok meg emberekben, sokszor olyan mintha nem is én lennék. Nem merem mutatni a valódi énem. Sokszor már itthon sem.

Változtatni szeretnék ezen, mert ez így nem oké ,hogy ilyen miatt veszítek el valakit aki fontos nekem. Mit tudnék tenni? Hogyan gondolkodjam?

21/L



2022. dec. 18. 22:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Gyakorolni kell. Nekem is nehezen ment régebben. Rá kell erőszakolni magad, hogy igenis kimutasd. Szavakkal, tettekkel. Aztán már könnyebben fog menni.
2022. dec. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!