Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy erős herén rúgással...

Egy erős herén rúgással bárkit el lehet intézni?

Figyelt kérdés

Ha valaki megtámad, ha jól célzottan és jó erősen a heréibe rúgok akkor úgy a legkeményebb nehézfiút is le lehet rendezni? Legalább is egy ideig?

Vagy van aki egy jó erős rúgást is kibír összerogyás nélkül?



2022. dec. 19. 20:11
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Azt sem szabad elfelejteni, hogy aki volt kb 3 küzdősport edzésen, az nagyjából ki fogja mozogni ezt a próbálkozast.


Én mondjuk 1500 edzésen voltam, és még így is előfordulhat, bár nem valószínű, hogy benézem, de komolyan 5%-ra teszem az esélyét annak, hogy !előzmény nélkül" sikerül. Ha a tökn rúgni szándékozott egy nővel áll szemben, akkor emelném 20%-ra az esélyt, mivel nem számít rá az ember.

Szóval 5-20% röviden. A rúgasok indítása latszik, nézz mma-t pl...

2022. dec. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak nagyon védik, és úgy állnak hogy ne legyen rá lehetőséged. Kivédeni is könnyű. 14 évesen egy tűsarkús csaj annyira eltalált hogy leültem és ott is maradtam percekig. Zsibbadt egész hazaúton. Mindenkit találtak el fiatal korban, ezért figyelnek rá nagyon. Én akár meg is merném engedni képzetlen embernek. Maximum a combomat találja el.
2023. jan. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Képzeld el, hogy tényleg megtámadott. Akkor már túl közel van a rúgáshoz. Emellett te magad válsz instabillá. Én sose verekedtem, nem is voltam jó benne, de amikor az iskolában egy fiú meg akart rúgni, egyszerűen elkaptam a lábát, és nem engedtem el, és percekig ugrált fél lábon, amíg mindenki kiröhögte magát rajta. Egy tapasztalt verekedővel szemben elég kis eséllyel működik a módszer, legfeljebb ha meg tudod lepni, mint a Butch Cassidyben. De ha már rúgni akarsz önvédelemből, akkor inkább térden. Könnyebb kivitelezni, és ugyanúgy fáj, és nem fog szaladgálni utána.
2023. jan. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Vannak különböző technikák erre pl átkarolod a férfi testét úgy hogy hogy a keze a téden kívül legyen és elkezded herén térdelgetni magában egy térdeléstől nem biztos hogy padlót fog de ha több ütést kapnak a herék összeadódik a fájdalom 5-6 után már biztos hogy össze fog esni. Egyébként láttam olyan shaolin papokat akik valahogyan kibírják a tökönrúgást de nem tudom hogyan.
2023. jan. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

24-es. Amig te atkarolod es 5-6x megrúgod ott, addíg mit csinál? Mert ugye vannak kezei 8s, amik alap esetben sokkal erősebbek. Szóval ha elsőre nem volt atütő az eredmeny, nem lesz ám további 5 esely....

Szóval lanyok, kerüljétek azt a helyzetet, ahol ez marad utolsó eselynek vedekezni!

Ha benne vagytok, akkor meg amint lehet szaladjatok el.

2023. jan. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
53%
A válasz:Igen mert iszonyatosan fájdalmas. Velem már csinálták párszor! Csak lányok. Sőt volt már olyan hogy oda jött hozzám egy eléggé izmos lábú lány és tiszta izomból belém rúgott és elajultam.
2023. febr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
51%

26, igazi láma vagy!

Mivel provokaltad ki azt oszd meg kerlek!

2023. febr. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
49%
Kedves 27 semmit nem csináltam! Egyszerűen csak perverzek
2023. márc. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Feltételezem,nem nagyon értesz a küzdősportokhoz,mert ez nem ilyen egyszerűen működik egy éles szituációban.Szóval a válaszom nem.
2023. jún. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!