Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valamilyen csoda folytán...

Ha valamilyen csoda folytán bármilyen emberi testet válaszhatnátok magatoknak, milyen tulajdonságokat választanátok?

Figyelt kérdés
Én keskeny vállakat, és vékony "deszka" testalkatot kérnék (nagyon utálom, hogy hiába fogyózok, olyan vagyok, mint egy kosárlabdázó -.-), mellé sápadt bőrt, és derékig érő vörös hajat.

2022. dec. 21. 17:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Vörös haj, zöld szem, szeplők, olyan alkat, ami könnyen tartja az egészséges súlyt, nem hízékony. Nem akarnék deszka lenni.
2022. dec. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
Kosarlabdazo? Magas meg szalkas? Az miert baj 😀 En csak magasabb lennek vmivel. Azon kivul nem kene masik test, nem azert edzek 10 eve
2022. dec. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Nagy ciciket, és kerek nem túl nagy feneket. (53/F Lajos)
2022. dec. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
17%
Chad külsőt kérek.
2022. dec. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%

"Kosarlabdazo? Magas meg szalkas? Az miert baj"


Gondolom mert csaj a kérdező :D nöként nem annyira buli 185 centinek lenni, széles vállal meg kockahassal :D

2022. dec. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
33%
Neandervölgyi
2022. dec. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#5 Na igen 😅 Ez a külső akkor előnyös, ha olyan magabiztos, laza, mint egyik kedvenc youtuberem mondta "durr bele személyiségű" a lány. Na én ennek az ellentéte vagyok, ami egy pici vékony lánynál tök aranyos lenne, de így inkább idétlennek érzem magam sokszor :')

#6 Ezen felnevettem.

2022. dec. 21. 18:32
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Lány vagy?
2022. dec. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%

Az alakommal nincs bajom, magas vagyok, + sokat dolgoztam érte, konkrétan évekig, hogy lefogyjak. Ha választhatnék akkor viszont gyors anyagcseréjű testre cserélném ami ugyanúgy homokóra alkatú mint én, de nem ilyen durván hízékony. Minden napos szigorú diéta, erős kontroll és sok sport mellett tudom csak tartani az egészséges súlyomat, ami időnként fárasztó tud lenni.

Emellett dúsabb, erősebb, hosszabb hajat szeretnèk ( a színe maradhat, természetes szőke vagyok), viszont vékony szálú és nem sok ami mindig zavart. És egy szebb arcot szeretnék, mert baromi ronda vagyok sajnos.

36/N

2022. dec. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
#9 Nem baj, így is lesznek jelentkezők bőven. De ha férfi lennél ugyanebben a cipőben, akkor hasta la vista.
2022. dec. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!