Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudok valtoztatni...

Hogyan tudok valtoztatni ezzen tulajdonsagomon?

Figyelt kérdés

Szoval a parkapcsolatomba felmerult nehany problema..

Azt mondja ful zsuguri vagyok..

Nyilvan nem szeretem a penzt kolteni ha nem muszaly.


Minden honapba adok pl penzt paromnak de meg sertodott hogy pl egy nagyobb osszegnel azt mertem mondani hogy kolcson adom de vissza kerem majd..


Szoval azt mondta hogy zsugori lennek es ez bant..



2022. febr. 23. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Te is úgy gondolod, hogy zsugori vagy, vagy csak szerinte vagy zsugori?

Tényleg zsugori vagy, vagy csak spórolós egy cél érdekében?

Miért adsz a párodnak havonta pénzt?

Együtt éltek és ő fizet valamit?

Ha nem vagytok közös kasszán(együttéléskor), akkor teljesen jogos, hogy kölcsönbe adtad és visszakéred.

2022. febr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Értékrend egyeztetése-átbeszélése, mit mire szeretnétek kiadni...

Ha alapvető higiéniai dolgokon vagy élelmiszeren spórolás van, akkor felmerülhet hogy túlságosan fogadhoz vered a garast - ahogy mondani szokták. Ha pedig nem szórod felelőtlenül a pénzt mindenféle drága dolgokra, akkor azt jól teszed.

2022. febr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
Mindenkinek más prioritásai vannak. A párkapcsolat erről szól; kompromisszumok megoldásáról.
2022. febr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

házasok vagytok?

vagy ő nem dolgozik? vagy hogy jön ez a pénzadás...?

2022. febr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kösözönöm a válaszokat.


Igen Házasok vagyunk. És ő is dolgozik meg én is, csak az ő fízetése sokkal kevesebb mint az enyém.

Szívesen segítek meg minden..

Én inkább spórolók mint zsúguri lennék. Csak őt az zavarja, hogy igazából ő szerinte én zsúguri vagyok túlságosan mert nem segítettem 50% ba neki az autója a megcsínáltatásában és ő úgy érzi hogy így bajba nem számíthat rám..

2022. febr. 24. 11:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha megállapodtatok, hogy külön kasszán lesztek, akkor nem értem, hogy milyen alapon minősíti a te pénzkezelési szokásaidat?

És de, számíthat rád, mert adtál neki kölcsön!


Csak röviden:

Egyébként azt tudod, hogyha nem készült házassági szerződés a külön kasszáról, akkor játszhatjátok ezt, de ha válásra kerül a sor, akkor minden házasság alatt szerzett ingó és ingatlan - a bankbetét is - közös szerzeménynek minősül, akármelyikőtök nevén van?

Természetesen a házasságkötés előtti vagyontárgyak ebbe nem számítanak bele.

2022. febr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez egy házasság?



🥺

2022. nov. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!