Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ciki ha felnőttként befostam?

Ciki ha felnőttként befostam?

Figyelt kérdés

Hétfő óta beteg vagyok, kaptam antibiotikumot is, ami rendesen hazavágta az emésztésemet, hiába szedek mellé normaflore-t.


Sétálok a boltban, és egy sima fing érzés tört rám, mondom oké nem gond, erre érzem, hogy ajjajj ezt nem hiszem el :D


A semmiből.


Egyből a kosaram a bolt közepén hagytam és hazajöttem, inkább lime rollerral mert nem akartam így még leülni sem, az alsógatyát kidobtam, de szerintem a gatyát is kifogom, és nagyon cikinek érzem az egészet.


2022. dec. 23. 11:28
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%
Lány vagy fiú vagy?
2022. dec. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
70%
11-re: Ez a legfontosabb részlet! -Véletlenül se a kérdésre válaszolj, ember, mert valami végzet ér! :DD
2022. dec. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
61%
Nekem is szokott baszakodni sz emésztésem néha, voltmár hogy vonaton fostam össze magam.Hát egész úton a wcben voltam.Nem volt kellemes...Haza végig futottam,akkor futottam életembe a legtöbbet.Szval előfordul,főleg betegségel...
2022. dec. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
79%

Én még csak beteg sem voltam, simán csak annyi volt a hunyó, hogy délután volt, és én aznap csak tejeskávékat fogyasztottam (de abból sokat). Megbíztam egy fingban. Hiba volt. Sosem szabad megbízni a fingban. Szerencsére akkor itthon voltam.

A másik, mikor átmulatott éjszaka után "persze, csípős duplán mehet bele" típusú gyrost faltam hazafelé sétálva a négy házipálinka - öt házmesterfröccs kombó után, békésen lefeküdtem csicsikálni, másnap a konyhában próbáltam magamnak valamit készíteni, hogy életre keljek, és éreztem egy kis csiklandozást a torkomban, próbáltam egy darabig visszafolytani, meg krákogni, meg vizet inni, mert éreztem, hogy nem lesz az úgy jó, de végül csak rámtört egy irdatlan köhögőroham, amely hatására az agyam úgy gondolta, hogy a záróizmok most nem olyan fontosak, mint levegőt kapni.

2022. dec. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
75%
Végre egy olyan kérdés, ami alatt vicces válaszok vannak.:D
2022. dec. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
74%
Betegeskedés esetén belefér.
2022. dec. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
79%
15-ös, hát apukám, az élet írja ezeket a vicceket.
2022. dec. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
67%
Örülök neki, hogy beszartál amiért be akartál büdösíteni a boltba. 🤣👍💩
2022. dec. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
65%
Nem gáz. Velem utoljára 16 évesen történt ilyen. Mentem az iskolába út közben már éreztem hogy valami nem oké, de mondom nem baj én az iskolába biztos nem sz@rok majd tartogatom egész nap. Mire be értem volna addigra már jó lett volna az iskolai wc is, de az ajtóban meg történt a baleset :D hátra arc és jöttem haza. Az volt a szerencsém hogy hosszított kabátom volt szűk farmerral így nem látszott :D
2022. dec. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
44%
Negyven felett már gyakran sem az, az esetedben elfogadható.
2022. dec. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!