Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt gyerekkorodban olyan...

Volt gyerekkorodban olyan külső "hibád", ami miatt csúfoltak és felnőttként önbizalomhiányt okozott?

Figyelt kérdés
Akár súly, fogak, hajszín, bőrhiba stb miatt.

2022. ápr. 2. 21:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Nem volt
2022. ápr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
1%
Felnőtt ember nem érez önbizalomhiányt.
2022. ápr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
vörös hajam miatt csúfoltak nagyon sokáig sajnos..
2022. ápr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
#2-es, A férfiak meg nem sírnak és a nők szivárvány illatút finganak, ugye?
2022. ápr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

beszédhibás voltam, valamelyest most is az vagyok.


Ebből kifolyólag a kommunikációs készségem csapnivaló.

2022. ápr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Felnőttként már megtanultam túl lépni ezek a dolgokon. Viszont 17alatti koromban borzasztó önbizalomhiányt adott az, hogy az orromat csúfolták, amiről nem is tehettem (kicsit nagyobb oldalról, mint az "elvárt), ezen kívül mindig is vékony voltam de viccből vagy csak elrejtve egy mondatban piszkáltak a súlyommal kapcsolatban (ami amúgy rendben volt) és a testemmel kapcsolatban (van egy kis alhasam, ami a legtöbb nőnek ott van, hiszen ott vannak a szervek csak én akkor még ezt nem tudtam). A piszkálódások miatt végül anorexia nervosa-m lett. Borzasztó volt. Mikorra meggyűgyultam, sikerult elfogadnom és megszeretnem magam és most már magasról leszarom, hogy mit gondolnak rólam, ha rosszindulatúak.
2022. ápr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
#6 vagyok és még annyit szeretnék mondani, hogy ne hallgasd a #2re, sajnos igenis lehet önbizalomhiányod és ha te azzal küzdesz, akkor kitartást
2022. ápr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyat tudok mondani, hogy van egy barátnőm, akinek - hozzám hasonlóan - a két felső középső foga között van egy rés. Őt csúfolták és emiatt minden fényképen látszik, hogy tökre erőlködik hogy összeszorított ajkakkal mosolyogjon. Engem nem csúfoltak ugyanezért és minden fotón örömmel villogtatom a fogaimat, mert szerintem jól áll.
2022. ápr. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nagyon szomorú ezeket olvasni.

Engem is a fogaim miatt, illetve a súlyom miatt csúfoltak. Túl vékony voltam. Még 23 évesen is megkaptam ezeket.

Nálam megmaradt az önbizalomhiány.

Sajnálom, hogy sokan tapasztaltátok kb ugyanezt.

2022. ápr. 2. 22:22
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Van. Van egy alapbetegségem, amiatt csámpásan közlekedek. Sokaig emiatt csesztettek az idegenek, főleg a nők, ma már ritka az ilyen.
2022. ápr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!