Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzik kötelességüknek...

Miért érzik kötelességüknek odaírni kb mindent kérdéshez, ahol valaki véleményt formál egy másik emberről vagy a helyzetéről, hogy "semmi közöd hozzá, miért nem foglalkozol magaddal?"?

Figyelt kérdés
Véleménye csak lehet az embernek, attól még, hogy nincs köze hozzá, kiírhat róla kérdést, vagy írhat kommentet. Minek ezt odaírni? Azt hiszik, hogy akkor több kérdés nem lesz erről?
2022. dec. 23. 11:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Passz, unatkoznak ezért kötekednek. Más formában is tapasztaltam már (elég sokat).
2022. dec. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%

Mert az a véleménye a választ beküldőnek, hogy nincs ahhoz semmi köze, amelynek kapcsán felmerültek a kérdező problémái.

Nem bonyolult!

-Ne lepődj meg, ha vicces kedvű portál látogatók nem sokára elárasztanak az erre a kérdésedre adott "Semmi közöd hozzá!" válaszokkal! :DDD

2022. dec. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Azért írják oda, mert ez is egy vélemény.


Amúgy tény, hogy van egy csomó kérdés és válasz, amik totál felesleges támadások. Tipikusan ilyen ha leírod mi a hobbid, milyen autód, lakásod, bármid van, és azonnal jön a "neked oszt miből telik erre?" kérdés.

2022. dec. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Kedvenc kérdéseim az alapból rosszindulatú kérdések. De ilyen "láttam az ablakból, hogy a Zsuzsi nem is köszönt a postásnak az utcán, hát hogy lehet ilyen szemét mocskos állat, hogy borulna rá a ház" szintűekre kell gondolni.


Ilyenkor azért felmerül bennem a kérdés, hogy ennek tényleg nincs jobb dolga?

2022. dec. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

Mert olyan a kérdés

Pl:a szomszédban lakó srac nem csajozik,sose visz fel senkit,hat ez normális??


Erre mit kene válaszolni szerinted?

Az olyan kérdésre ami a másik magánéletébe való vájkálás,bizony ez a valasz jár

2022. dec. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

Másik kedvencem amikor a válaszadóba állnak bele.


Például milyen telefonod kérdésnél jön a válasz, hogy iPhone 14 Pro mit tudom én mi. Csak sima válasz a kérdésre.


Erre biztos lesz egy válaszoló aki beírja, hogy "Már ne haragudj de megkérdezhetem mit dolgozol hogy neked ilyen telefonra telik, mert hát átlag embernek ezért 1 évig kell dolgozni.


Most nem mindegy neki? Előrébb lesz attól, hogy a másik leírja miből van pénze?

2022. dec. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%

Mennyi most a szőlő kilója?

Zöld!

:DDDDDD

2022. dec. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%
Mert lényegében mindenki foglalkozik mindenkivel, csak egy szövegelés ez lényegében.
2022. dec. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%

"Mit csinálsz a hétvégén?","Mit főzöl ma ebédre?","Várjátok már a nyarat?"

Na én az ilyen kérdésektől megyek a falnak, mert el nem tudom képzelni, hogy a francba tud valaki ennyire unatkozni, hogy konkrétan chat oldalnak használja a Gy.k.-t.

2022. dec. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#9 Nekem a "Mit gondoltok arról" kezdetű kérdező a kedvencem.


Mit gondoltok arról, ha valaki kiflit eszik és lepereg rá a morzsa. Milyen véleménnyel vagytok azokról z emberekről akik padon ülve eszik a szendvicset. És hasonló végtelenül értelmetlen kérdések amik tényleg csak pazarolják a világ erőforrásait.

2022. dec. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!