Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kétszínűségről vélemény?

Kétszínűségről vélemény?

Figyelt kérdés

Az egyik lány osztálytársam múltkor azt mondta a hátam mögött, hogy "szarok" a képeim instagrammon, de személyesen meg kedves velem.

Még egy pár dolgot mondott rólam, de azt nem részletezem.

Szerintetek a kétszínűség inkább valójában az irigységről szól? (tudom minden ember kétszínű valamilyen szinten.) de én ilyeneket nem szeretek csinálni. Én pont hogy inkább személyesen mondom meg, mi a problémám egyes emberekkel, ez a normális.


2022. dec. 24. 21:06
 1/9 A kérdező kommentje:
Apropó, a képes dolgot a barátnőmtől tudtam meg.
2022. dec. 24. 21:07
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Kérdezted őt? Az is kétszínűség akkor, ha őt magát nem kérdezed, de itt idegeneknek kidumálod.
2022. dec. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Tehát a barátnőd mondta neked, hogy mit mondott az a másik?

És ha a barátnőd a hunyó? :)


Egyébként meg ha úgy is gondolta, szemedbe nem akart téged megbántani, az még nem kétszínűség, ha kedves veled, csak a képeid xarok.


Az lett volna a kétszínűség, ha a képeidet szembedicséri, a hátad mögött meg lehúzza.

2022. dec. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Leírsz egy egyértleműen negatív dolgot, aztán megkérdezed, hogy mi a véleményünk. Ez nem kérdés, te csak azt szeretnéd, hogy erősítsünk meg abban, hogy ez a másik lány szar fej. Te is egyértelműen tudod, hogy ez nem jó. Akkor? Most mondjuk el mi is, hogy nem, tényleg nem?


A másik dolog, nevetséges mindig irigynek nevezni mindenkit, aki nem bír. Simán lehet, hogy csak bénának tartja a képeidet. Lehet, hogy tényleg azok, lehet, hogy nem.

De az irigysére fogni olyan gyerekes dolog, tipikusan a nem túl okos emberek magyarázzák ezzel azt, ha nem szeretik őket.

2022. dec. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy tényleg szarok a képeid.


Sosem értettem hogy az emberek miért nem beszélik meg a problémáikat személyesen.

2022. dec. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, na ezért volt nekem kevés barátom.. :D
2022. dec. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
4-es ez hülyeség. Én egy szóval sem írtam, hogy az a lány aki a képes dolgot mondta, "szar fej". Én csak arra vártam a választ, hogy ez kétszínűségnek számít-e vagy nem.
2022. dec. 24. 21:40
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem kétszínűség, hiszen neked nem mondott mást.

Az más kérdés, hogy ha jóban vagytok neked miért nem mondta.

2022. dec. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy kedves, lehet véleménye a képeidről. Ha kettőtök között még nem volt téma és nem az ellenkezőjét mondta, akkor nincs szó kétszínűségről
2022. dec. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!