Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kellemetes karácsonyt?

Kellemetes karácsonyt?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, aki nem azt mondja hogy boldog karácsonyt, hanem azt, hogy kellemetes karácsonyt. A névnapi/születésnapi felköszöntései pedig: boldogságosat! Az illető nem beszédhibás, nem szellemi fogyatékos, és mégis ikyenek a felköszöntései, a jókívánságai. Engem ezek egyre jobban irritálnak. A karácsonyi Kellemetes Karácsonyt köszöntésére azt válaszoltam hangsúlyosan, hogy én pedig boldog karácsonyt kívánok neki. Titeket is irritálnak a kellemes helyett kellemetes, a boldog helyett a boldogságos felköszöntések/köszöntések?
2022. dec. 24. 21:11
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
42%
Ennél már csak az Úristnnnn jobb.
2022. dec. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Micsoda?
2022. dec. 24. 21:20
 3/42 anonim ***** válasza:
85%

Én meg merri miszmöszt mondok. El tudod fogadni? Vagy valamilyen hatással lesz az életedre, ha nem kontrollálhatsz másokat?

Jobb lesz az életed, a csaladi kapcsolatod, munkád, párkapcsolatod, ünneped? Szeretnél beszélgetni róla, hogy benned milyen érzések vannak ilyenkor? Mert mindenki másról van véleményed, de saját magaddal mi van?

2022. dec. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
83%
Ez ilyen dad joke lehet.
2022. dec. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Édes Istenem! Ahogy írtam, ez az ismerősöm MINDEN köszöntését így intézi. Tiszteletlennek tartom. Neked ezzel mi a bajod? Te szólsz be nekem, és itt papolsz és osztod az észt.
2022. dec. 24. 21:24
 6/42 anonim ***** válasza:
84%
Jó, te meg itt idegbetegeskedsz, ahelyett, hogy a családoddal lennél.
2022. dec. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
92%
Mi tiszteletlen van benne?
2022. dec. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
93%

Ennél nagyobb problémád az életben soha ne legyen kérdező!


Ez egy olyan dolog ami teljesen mindegy, az életed semmiben nem fogja befolyásolni ez. Mit érdekel egyáltalán?

2022. dec. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
6-os ne haragudj, de ki vagy te, hogy megmond mikor kivel legyek? Fektettem egy kérdést. De ennyi erővel majd akik ma bármit kérdeznek ezen az oldalon, nekik is mond ezt. 😉 Beleertve magadat is, aki ahelyett hogy a családoddal lennél, itt válaszolgatsz 😁
2022. dec. 24. 21:31
 10/42 A kérdező kommentje:
8-as! Az illetőnek nem csak én tettem szóvá ezt a boldogságosat, kellemeteset. 50 feletti. Nem tini.
2022. dec. 24. 21:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!