Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Lányok/nők szerintetek ez nem...

Lányok/nők szerintetek ez nem gáz dolog? A többi lent.

Figyelt kérdés

A szomszédasszonynak van egy ėlettársa akivel mar régota egyutt élnek kb. 50-55 eves korosztaly mindketto. A lánya kb. 30 eves lehet es kulfoldon dolgozik ,de most a nyáron haza jött. Egyik delutan a kertben voltak hárman es szedték az epret. A csaj kétrészes tangas fürdoruhaban volt,szóval majdnem meztelen teljesen, és olyanokat pucsított, hogy amikor az anyjànak az élettarsa mögötte volt akkor látott alul "mindent".


Máskor is volt mar ilyen, gondolom akkor az anyját sem zavarhatja és őt sem.


Szerintetek ez nem gaz dolog, hogy az a mostoha apja előtt így jelenik meg? Vagy csak én gondolom így?


Én biztos rászóltam volna ,hogy öltözzön mar fel normálisan.



#szomszéd #kellemeten ciki dolog
2015. nov. 6. 21:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%

1. Semmi közöd a szomszédhoz meg a lányához/nevelt lányához.


2. A fürdöruha nem sokat takar, ez nem meglepö


3. HA mindhárman epter szedtek, akkor nem egymás fenekét nézegették.


4. A nevelöapa nem hiszem, hogy éppen azt nézegette, hogy a lánya mennyire hajol le éppen és mennyi látszik belöle.


5. Az ilyen beteges fantáziájú embereket, mint te, kellene leállítani!

2015. nov. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
:D dehogy nem gaz! De ha nekik ez igy jo.... annyi furcsa csalad van!
2015. nov. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Kedves első! Vicces vagy :D


Gondolom szerinted akkor ez természetes dolognak számít és nincs benne semmi különös.


Masodik!


Ez igaz!:)

2015. nov. 6. 21:58
 4/11 Sunshinedoll ***** válasza:

?? Szerintem ha egy 55 éves pasi egy 30 éves fiatal nőt bámul, az nem a 30 éves nő hibája. Főleg, hogy a mostohaapjáról van szó.

Engem jobban zavarna, ha a mostoha apu bámulná meg nyáladzana utána.

2015. nov. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó: a nevelöapa NEM bámult semmit, hanem szedte az epret ,csak a kérdezö fantáziájában merült fel ez a lehetöség!
2015. nov. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

A kérdezö FELTÉTELEZ egy csomó dolgok, a tények, amiket ír csak ennyi:


1. Van egy pár, a nönek egy lánya, aki a férfinek "csak" nevelt lánya.


2. A három ember a kertben epret szed, és a lány bikiniben van


Ami a kérdezö eszében lejátszódik:


1. A lány azért hajolgat le, hogy a nevelöapját csábítgassa - pedig minden gondolkodni képes ember tudja, hogy epret csak úgy lehet szedni, hogy lehajolnak közben.


2. A nevelöapa eperszedés közben a lány hátsórészét lesi, mert lehetösége lenne rá - de mivel ö is epret szed, ezért elég kizárt, ebben az esetben az epret kell néznie.



A kérdezö szerint a fö gond, hogy a kb 30 éves lány bikiniben van a nevelöapa jelenlétében, és ez igencsak begyepesedett gondolkodásmódra vall. meg az is, hogy szerinte ha valaki a nevelt lányát bikiniben látja, akkor egyböl a szex jut eszébe - pedig csak a kérdezönek ilyen piszkos a fantáziája.

2015. nov. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Utolsó!


1.


Ebben tevedsz mert azt sehol nem irtam,hogy csabitgatni akarja. Akkor most mirol beszelsz?


Ha tudom ,hogy epret fogok szedni ahol a nevelo apam is ott lesz akkor nem veszek fel tangat amibol az egesz pi*csam ki lesz kozben. Ennyit a begyepesedett gondolkodasrol.

Amugy ha normal bikiniben lett volna akkor szerintem nem lett volna gaz ez az egesz.



2.


És ha kozben a nevelo apa vegig par meterrel mogottuk szedte az epret? Szoval vegig mogottuk volt?


De ugy nez ki te voltal ott es lattad ezt az egeszet nem pedig en :) es azt is lattad, hogy meg veletlenul sem nezett oda:)



A nevelt lanyom tolem aztan lehet bikiniben , de ne tangasban (strandon is gaz szerintem) amiben az egesz hatso resze lathato es kozben meg pucsutgat is.

2015. nov. 7. 09:01
 8/11 anonim ***** válasza:
51%

A kérdező irigykedik, hogy nem neki pucsított a nő.

Egyébként pedig semmi köze hozzá, hogyan szedik az epret a szomszédban. Ne csodálkozzon, ha átsétál hozzá a leányzó, és két akkora pofont ad neki, hogy a kirepült fogai után kukkolhat.

2015. nov. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Utolso


Igen nagyon irigykedem a mostoha apukara!Azota nem is tudok aludni!


:DD


Na te ugyanolyan idióta lehetsz a válaszod alapjan mint az elso hozzaszolo.

2015. nov. 8. 12:53
 10/11 anonim ***** válasza:
35%

Azért ha te TUDOD, hogy EGÉSZ IDÖ ALATT a nevelöapa a lány mögött szedte az epret, akkor nagyon unatkozó valaki lehetsz, mert akkor addig lesekedtél utánuk, ami szerintem sokkal proble´másabb, mint a bikini a saját kertben.


Mellesleg a "normál" bikini meg a tangás közt nem sok különbség van, ha lehajol benne valaki. Ugyanis amivel többet lehet látni, az maga a fenékrész és azt állva ugyanannyira, mint lehajolva. Az egyéb területek meg ugyanannyira vannak takarva mindkét esetben.

2015. nov. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!