Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Miért nem szeretitek...

Lányok! Miért nem szeretitek a vörösöket?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek!

Story time: A barátom vörös hajú.

Minden barátnőmtől/lány ismerősömtől visszahallom, hogy “miért pont vöröset?”

Az ismerőseim nagy részéből negatív reakciót váltott ki még az is, hogy elárultam a párom hajszínét.

Ti mit gondoltok? Mi a véleményetek?



2022. dec. 27. 08:40
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
68%
Harry herceg is csak azért volt nőcsábász mert a királyi "pióca" család tagjaként nem tudott kifogyni az angol adófizetők pénzéből amíg el nem határolódott a családtól, persze ettől még aligha lett csóró!
2022. dec. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
32%
Mi a Szentséges Jézus Krisztus kikúrt retkes f*sza az a férfiatlan hajszín? Tudjátok mit jelent a férfias? "az erősebb nem tulajdonságaival rendelkező. A megtermékenyítő nemhez illő." És amennyire én tudom, a természetes vörös haj a férfiak egy tulajdonsága. Tetszik érteni? Az, hogy neked valami nem tetszik, nem azért van, mert nem férfias, hanem mert mindegyikőnknek egyedi ízlése van. Jézus, hihetetlen hogy ezt komolyan magyarázni kell valakinek.
2022. dec. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
23%
21: Persze, gondoltam most jön a magyarázkodás de akkor is vannak népszerű vörös férfiak hiába nyitottál azzal hogy egy sincs, szóval erről ennyit.
2022. dec. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
68%

Jó, igazad van, a vörös a legférfiasabb hajszín és a kegyeiért esedeznek a nők!

Most jobb?


Egyébként nem provokációnak szántam, de ha nincs igazad, akkor legalább elismerhetnéd másét!

2022. dec. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
40%
Nincs olyan, hogy férfiatlan vagy férfias hajszín
2022. dec. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
42%

24: Mivel is támasztottad alá az igazadat? Semmivel. Azért van igazad mert csak? A férfiasság nem egy kiragadott fizikai tulajdonságon múlik, lehetnek preferenciák nemek szerint de ez nem jelenti azt hogy valaki férfiatlan lesz csak mert vörös a haja, vagy automatikusan férfias lesz mert barna a haja. Általában a nők a sötét hajú férfiakat preferálják a szőkékkel szemben, a férfiak pedig a szőkéket a sötét hajúakkal szemben ettől még nem lesz a szőke haj férfiatlan, vagy a fekete haj "nőietlen".

Nekem aztán nem lesz vonzóbb meg férfiasabb valami kis nyomi csak mert nem vörös a haja. El vagy tájolva.

2022. dec. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
76%

Most csak hajszínről beszéltünk mint jellegről, nem az összképről!


De biztos igazad van!😉

2022. dec. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
67%

Akkor helyesbítek mivel a férfiatlan szót inkább csak nyomatékosítás miatt használtam.


A sokféle hajszín közül melyik az ami kevésbé férfias? (az őszt inkább nem veszem hozzá)

Szőke? Fekete? Vörös? Barna?

2022. dec. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
29%
Nem te konkrétan azt állítottad ha egy férfinak vörös a haja akkor már a nők nem is tarthatják kifejezetten férfiasnak és nem fogok tudni mondani ilyen vörös hajú férfit :D Mintha a vörös haj már eleve férfiatlanná tenne valakit, ez nyilvánvalóan nem így van. Ha engem kérdezel, nálam a vörös megelőzi a szőkét és a fekete/barna van az élen sorry. De ismerek olyat aki a szőke férfiakra esküszik, vagy a vörösökért rajong. Ezért is hülyeség "de miért vöröset" kérdés. Egyrészt mert van akinek ez jön be, másrészt nem csak ez alapján választunk párt. Én például első blikkre a sötét hajúakra jobban felfigyelek, de a legnagyobb szerelmem aki nekem egy félisten volt, éppen szőke volt. Amúgy egyik hajszínt sem "férfiatalannak" tartom.
2022. dec. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
2022. dec. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!