Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretitek- e Bari Ilonát,Bari...

Szeretitek- e Bari Ilonát,Bari Rózsit és Nikit? Ti mit szerettek/ nem szerettek bennük?

Figyelt kérdés

2022. nov. 17. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kik ezek?
2022. nov. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1 Youtubon vannak fenn.Én kedvelem őket mert szókimondóak és őszinték.
2022. nov. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja és viccesek is.
2022. nov. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szoktam nézni őket.Szórakoztatóak.
2022. nov. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem nem mindenben szimpik.Pl abban a videóban akadtam ki, amikor valami bevásárló központban voltak, és mindenhol a Macit kellett fotózni. Niki még mondta is neki. Szeretem nem olyan szép, amilyennek hiszi magát. Smink és pilla no meg sminktetkók nélkül egy átlagon aluli nagyhasú nagyseggű nő. Kinek mi a szép, nekem nem egy bájos szépség. Rózsi meg szerintem egyenesen csúnya, pedig nagyon odavan magától. Aza Merci meg úgy néz ki 12 évesen mint egy 50 éves nő, aki már vagy 4 gyereket szült. Nagyon csúnya alkata van szegénynek, bár ahogy elnézem a videóikat Ő magát is szépnek látja. Maci mindent kikotyog, többek között azt is, hogy Ő még a Csabaja havonta 1, 5 millát keres de nekik ez sem elég. Meg hogy 4 milliót kapott most a Csaba. De közben sorba áll a segélyért is persze. Niki nagyon kényes a másnapi kaját ő már meg nem eszi, naponta borogatják a kukába a drága ételt a Zoli kaja ugyan ilyen. Ahogy ott hagyta a 3 gyerekét a Nikiért ugyanúgy ott fogja a Nikit is hagyni majd egy másikért. Minden nő kéne neki.
2022. dec. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Délben kelnek föl asszony létükre, nagy tátott szájjal ásítozva live-oznak, mert ugye kell a pénz.

Maci szerintem nagyon buta nő. Nem érti, hogy lehet magas a villany számla, mikor elmondása szerint napi 5x mosnak, meg szarítanak és villannyal fűtenek a lányánál.Szernte az áramot köbméterben mérik. Amúgy minden videójából kiderül, hogy mennyire buta. Nem fizeti a vizet hónapokig, majd neki áll följebb, hogy kikötők nála. Mindenki hibás volt csak éppen Ő nem. Az egyik lányát imádja a másikat utálja.

Ő fogyózik, de minden videójában zabál és zabál. Biztos le fog fogyni

2023. febr. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!