Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen patkányok az emberek?

Miért ilyen patkányok az emberek?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivételnek, a legtöbb ember egy nyomorult, ügyeskedő, mások hátán felkapaszkodó f#zcibáló lúzer aki letojja az embertársait. Szidja a jelenlegi rendszert, de csak az árnyékból, név nélkül, a facebookon kamuprofillal, kockáztatni, és kiállni már nem mer. Aki pedig tesz a saját jövőjéért, azt megpróbálja lehúzni. Sajnálom, hogy ebbe az országba születtem. Mit gondoltok mi ennek az oka, hogy itt tartunk? Mi miatt jutott idáig a jelenlegi társadalom?
2022. dec. 27. 20:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

"Mit gondoltok mi ennek az oka, hogy itt tartunk? Mi miatt jutott idáig a jelenlegi társadalom?"

Példaképp nézd vissza a saját kérdésed!

2022. dec. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
Erre nagyon egyszerű a válasz: az anonimitás miatt, amit a szélessávú internet adott.
2022. dec. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%

A politikusokat nem számolom az értelmiség közé, nehogy félreértsétek a következő mondatomat!:

Ha az országunkban lévő értelmiség nem tudja felvirágoztatni az országunkat, akkor már nem lesz jobb!



(Mivel sajnos a politikusaink ellenünk vannak!)

2022. dec. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Nemtudom, ezt a kérdést sem látom névvel, címmel aláírva.
2022. dec. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Én is azt tapasztalom hogy ha tenni akarsz azért hogy jobb életed legyen, pl.elköltözöl egy másik országba, nem vagy hajlandó nettó 250-ért dolgozni stb. akkor jön a lehúzás, hogy "miből""ott sincs kolbászból a kerítés" "ott is dolgozni kell" "ki lennél te hogy nem dolgozol ennyiért" és lehetne sorolni.
2022. dec. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Hát szerintem te sokkal patkányabb vagy mint az átlag a kérdésed alapján.
2022. dec. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

Azért, mert a társadalom fejlődése során eljutottunk valahogy oda, hogy a társadalomba be nem illeszkedőket is befogadja a társadalom, és nem vesz tudomást róla, hogy valójában ellenségei annak.


Régen a becstelen embert jól felrúgták és kikergették a faluból. Politika persze akkor is volt, mindig is az erősebb kutya alapított családot, de senki sem köcsögösködhetett büntetlenül, akinek nem volt hozzá háttere.


5-ösnek pedig mennyire igaza van! Én is elhúztam Kanadába. Ostoba boomer apám ógott-mógott, és _pontosan_ ezeket a szövegeket darálta, mint valami szarul programozott robot. Meg hogy nekem mé' nem jó Magyarországon, "biztos annyi cégnél kitelt már a becsületed, hogy ismernek", na itt be is fejeztem vele a családi kapcsolatok ápolását.

2022. dec. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem a magyarnak a vérében van ez a rosszindulat. Ha ki is jutnak külföldre, ugyanilyen alattomos férgek maradnak. A saját rokonaiknak sem segítenének, pl ha azok is ki akarnának menni, csak lebeszélik őket hogy kint még rosszabb. Aham. Rosszabb, de egyik se jön vissza.

Örülnek más nyomorának. Csak azt nézik hogyan lehet keresztbe tenni a többi embernek. A 90 éves öregek is ilyenek. Ez a geny0ság generációkra nyúlik vissza. A magyar mindig ilyen volt.


A facebookos szitkozódást én is bírom. Mindenki utálja a fideszt (látszólag) . Nyomatják a gagyi kifigurázó, paródia videókat, de szavazni a fele se megy el. Minek menne, mi változik mentalitás.

Megélni se tudnak, annyira kevés a fizu és drága minden...de azért karira mindenki vett több kilo stühmer szaloncukrot, parfümöt a douglasből meg mi egyebek. Habzsi dőzsi

2022. dec. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mert a magyarok ilyenek: "Ember emberneek farkasa".
2022. dec. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
8-as, és ez bizony nagyon igaz! Látnád a kanadai magyar emigrációt. Sírnak-rínak egész nap, a nappali falát beborító Szent Korona képre maszturbálnak, de közben játsszák az eszüket, mintha ők valamiféle magasabb rendű arisztokraták lennének, akik nem alacsonyodnak le odáig, hogy csak úgy akárkivel szóba álljanak. Kanadában mindenki barátságos mindenkivel, csak ezek a helyi mélymagyarok üldögélnek a kis gettójukban, és sírnak, hogy de szar nekik itt. Aztán húsz-huszonöt év után hazaeszi őket a fene, és habzó szájjal gyalázzák Kanadát, hogy mecsoda szar életük volt itt.
2022. dec. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!