Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A tetoválás vagy szakáll...

A tetoválás vagy szakáll elgondolkodtatóbb, misztikusabb?

Figyelt kérdés
Eddig soha éreztem hogy a fájdalmakat, családtagok elvesztését tetoválással kellene emlékké formálni, szóval nekem még nincsen.
2022. dec. 27. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a tetkón látszik, hogy nem csak menőzésből lett odarittyentve, akkor az. De akkor igényesen csináltasd meg


A szakáll viszont azért jobb, mert ha nem tetszik már, könnyű eltüntetni. Bár én a szakállra sose gondoltam úgy, mint egy elgondolkodtató dolog.

2022. dec. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem elgondolkodtató vagy misztikus.

A szakáll nekem még 50 évesen is nehezen jönne össze - nőként, és tuti nem lenne misztikus. Ahogy rengeteg emberen inkább nevetséges, vagy csak szimplán jól áll, mint sógoromnak vagy a páromnak, de semmi misztikus nincs benne.

És mi lenne a misztikus egy csillámpóni vagy lepke tetoválásban, vagy miképpen utalna egy családtag elvesztésére egy sárkány vagy "ÜSS" felirat, mint ami az egyik ismerősöm kezére van tetoválva?

2022. dec. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1

Pedig nálam apu betegsége miatt lett szakállam, amikor kórházba került az időtájt nem bírtam megbirkózni a fájdalommal, aztán idővel minden jobb lett, de a szakáll maradt, részben emlékként is.

2022. dec. 27. 22:23
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#3, az teljesen rendben van, de attól még külső szemlélőként a szakáll (meg legtöbb esetben a tetkó sem) misztikus

(1. voltam)

2022. dec. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A tetko misztikusabb. Nem tudni miféle, esetleg gyilkos szektához tartozást akarja kifejezni. Messze kerülöm az ilyent!
2022. dec. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!