Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted melyik az értelmetle...

Szerinted melyik az értelmetlenebb, a bagózás vagy a tetováltatás?

Figyelt kérdés

2022. dec. 15. 07:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
36%
Miért minek van értelme?
2022. dec. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Jó, persze, nyilván nézőpont kérdés....


De egyszerűen nem tudom megérteni, miért jó egy kis szívásért a fagyban ácsorogni meg kidobni egy halom pénzt. A tetkó ugyanez, fáj is, drága is, és ritkán néz ki jól, a másiknak szinte tuti, hogy nem mondd semmit, stb.

2022. dec. 15. 08:04
 3/23 anonim ***** válasza:
49%

Ha valakit a dohányzás vagy a tetoválás tesz boldoggá, akkor mind a kettőnek van "értelme".

Engem egyik dolog sem vonz.

2022. dec. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
17%
Én mind a kettőt értelmetlennek tartom. 10- 20 - 50 év múlva, hogy fog az emberen -főleg a korosodó nőkön kinézni a tetoválás? Kövéren, megnyúlt, ráncos bőrön? Igaz ez addigra nem lesz ciki, inkább általános. De attól még ronda marad! A cigaretta meg egyenesen Dunába dobott pénz, viszont mindenki maga dönti el, mennyit dob bele. Évtizedeken át tartó dohányzás rendkívül káros az egészségre, szinte biztos az életminőség romlása.
2022. dec. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
84%

Bagó.

Fizetsz érte hogy rontsd az egészséged.


A tetkó nem káros, és lehet szép is.

2022. dec. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
42%
Na és a te életedre melyik van hatással? Hogy más cigizik vagy, hogy más tetováltat?
2022. dec. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
40%

Van akinek ez át értelmetlen, másnak az hogy az ember csillárdokért tankol ahelyett hogy tömegközlekedéssel járna.

Másnak értelmetlen lehet hogy kávézol, csokit zabálsz, ps -re és játékokra költöd a pénzed

Neked meg lehet a ps az életed értelme

Nem a te pénzed költik cigire , tetoválásra, addig nem értem miért zavar. Ezt nem kell megérteni csak elfogadni.

2022. dec. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
80%

A dohányzás értelmét keresni csak addig lehet, amíg valaki rászokik. Onnantól kezdve függőség, vagyis azért bagózik az illető, hogy ne érezze a hiánytüneteket.

A rászokás meg szinte mindig fiatal korban történik, esetleg speciális zárt közösségben (katonai szolgálat alatt, börtönben), amikor egyrészt "menő" dolog cigizni, másrészt zárt közösségben a csoporthoz való hasonulás nyomása nagyon erős.

2022. dec. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Fárasztó96 ***** válasza:
82%
A bagó. Egészségkárosító. A tetkó még jól is néz ki, néha egy ocsmány heget jól el tud rejteni
2022. dec. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
43%

Dohányzom elég rég, és rengeteg tetoválásom is van

Egyiknek sincs értelme, de én ezeket szeretem csinálni.

Ennyi erővel annak sincs értelme hogy egyek , mert másnap úgyis kisz.arom

A dohányzás rossz szokás, megszokás. Nekem jó érzés.

Tetoválásom negyedének pedig nincs értelme.

Ez is csak számomra egy jól eső dolog, amit azért csinálok/csináltatok mert én élvezem és nekem tetszik.

Nem azért tetováltatok hogy téged elkápráztassalak vele.

2022. dec. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!