Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak ha nagyon...

Mit csináljak ha nagyon uunatkozom?

Figyelt kérdés
Szó szerint semmi nem köt le és már a kedvelt hobbijaim is unalmasak. Más hobbi ekezdéséhez lusta vagyok. Illetve amíg nem lesz új laptopom a héten addig minden nap unalmas, legalábbis addig kellene kivárnom, mert ha lesz hang a gépen úgy eltudok szórakozni videókat, filmeket nézni...mert most úgy vagyok laptop nélkül, hogy nincs egyiken se hang és tableten se igazi mint régen. Szóval a nap nagyrészét átalszom, este vagyok max kicsit élénk de mégis elfog hamar az unalom. Embereket utálom, szociál fóbiám van így bármi emberekkel kapcsolatos dolgot nem szívesen tennék ha olyan hobbit ajánlanátok. Nincs sok pénzem így valami olyasmi kéne amit a nélkül is lehetne vagy valamit. Szeretek ping pongozni, tollasozni, unózni de hát azt is kell valakivel és nincs...csak fejemben szoktam játszani. Mit tegyek?

2022. dec. 28. 01:12
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Ez egy felnőttes gyakorlat lesz.

Gondolj arra, hogy dolgoznod kell, vagy válság van, meghal mindenki körülötted és egyedül vagy. Gondolj arra, miben lenne hiányod ekkor.

Egy edzett, tűrőképes test jól jönne, amivel meg tudod védeni is magad? Kigyakorolt ütések? Vagy ha visszanézel öregkorodban, hogy fáj mindened, mi lett volna, ha végig jógázol 10-60 percet a napjaidban, ami neked is feldobja a közérzeted és egészséges vagy tőle?


Vagy mondjuk mi lenne, ha egyedül lennél és éheznél. Tudnád mit egyél? Tudnád hogyan készíts olcsón finom ételt?


Szóval, én mikor egyedül kezdtem el lakni, akkor mindez rámjött, hogy életképtelen vagyok, pedig ezer évem lett volna kigyakorolni mindent, csak leszartam. Bár kevés esélyét látom hogy önmagad megtanuld kényszeríteni ezekre, hogy önfegyelmet és erőt tanulj, de hátha különleges vagy és az élet komolyságára felkészülsz.

2022. dec. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Onkielegits🙆🏽‍♀️
2022. dec. 28. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Nyelvtanulás, tervezd meg a vágyott jövőt, célokat, "mik kellenek hozzá", "miket szeretnél elérni".
2022. dec. 28. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Vegyél mosómedvét
2022. dec. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Olvass, sportolj.
2022. dec. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én olvasni szoktam, ha nincs semmi dolgom, és nincs kedvem valami mozgásos tevékenységhez. De megmondom őszintén, szerintem 8 évesen unatkoztam utoljára, annyi mindent lehet csinálni, hogy arra nem is elég egy élet.
2022. dec. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!