Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megkérdezzem, hogy mit szól?

Megkérdezzem, hogy mit szól?

Figyelt kérdés

A szexpartneremnek csinaltam saját készítésű ajandékot karacsonyra és írtam neki egy kis levelet, hogy tudja, szamit nekem a kapcsolatunk(de nem vittem tulzasba).

Ma hagytam nála, de tudta h raktam oda valamit csak meg akkor nem nézte meg, mert megkértem.


Egyébként már otthon van de még nem írt semmit, pedig valószínűleg megnézte.

Szeritetek megkérdezzem h mit gondol vagy ne is gondoljak rá?

Mert oszinten, szeretném ha tetszene neki, foleg a levél, és remélem nem rontott el semmit ezzel.



2022. dec. 28. 19:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén csak szexkapcsolat az érzelemmentes. Ha te többet érzel iránta akkor mondd el neki, legyél vele őszinte! De ajándékokat barátság extrákkal kapcsolatban nem szokás adni!
2022. dec. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Jah, szerintem ez elég lelombozó.
2022. dec. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén nem értelek titeket. Ha romcsikázni meg cukiskodni akartok, legyetek párkapcsolatban. Ha nem akartok felelősséget vállalni, akkor meg öntsétek máshova a lelki szemeteteket és kötelékeiteket.


Ezzel a hülye tinilányos viselkedéssel csak mindenkivel a hülyéjét járatjátok. Azzal is, aki (bocs, de) nem kíváncsi rátok és a csomagotokra, csak jól akarja magát érezni és szexelni egy megbízható partnerrel meg azzal is, aki próbálna kötődni és elköteleződni veletek egy párkapcsolatban.



A fajtád mindkettőre alkalmatlan.

2022. dec. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
5%
Inkább elégítsd ki.
2022. dec. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
O kerte h adjak neki
2022. dec. 28. 19:38
 6/21 anonim ***** válasza:
Kellemetlen. Szerintem ezzel kimutattad, hogy nem csak a farka fontos. Ha akar, reagál, ha nem, akkor ne kérdezd meg szerintem. Mert akkor még talán menthető a szexkapcsolat.
2022. dec. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Van koztunk intimitás és érzelmek, lehet h szexszel kezdodott de nem azt jelenti hogy nem lehetne tobb, ha nyitottak vagyunk rá.

Amit én érzek az nem lelki szemét, jah, és ha egyutt lennénk akkor ki lehetne onteni a szemetet? Ez szerinted egy boldog parkapcsolat?

Masreszt ido kell mire kialakul, nem sietunk sehova.


Nem értem miért kell a gyk-n egy ki*aszott kérdés alapján ítélkezni. De egészség

2022. dec. 28. 19:45
 8/21 anonim ***** válasza:
60%
Én értem. De akkor, ha mindketten nyitottak vagytok rá és vannak érzelmek, akkor mégis miért félelmetes feltenni azt a kérdést, hogy mit szólt az ajándékhoz? Miért kell ehhez gyakori kérdések tippmix?
2022. dec. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem érzem kellemetlennek, de ha az is: miért ne lehetnék őszinte? Ha nem akar velem lenni, majd nem lesz. Én vállalom a felelősséget; azzal hogy írtam neki egy kedves levelet, nem csináltam semmi rosszat. Én merek beszélni az érzéseimről, manapság mindent kellemetlennek, cikinek tartunk amiben ott van az érzelem, miért?
2022. dec. 28. 19:50
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért írtam ki
2022. dec. 28. 19:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!