Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagy megkeseredett?

Miért vagy megkeseredett?

Figyelt kérdés
2022. dec. 29. 12:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ezt tőlünk kérdezed?
2022. dec. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Mentálisan nem vagyok a toppon már egy ideje (években mérhető), és szakemberrel sem sikerül megtalálni a biztos kiutat. Mintha egy helyben toporognék :c
2022. dec. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Borzalmas gyerekkorom volt. Mellette az iskolában is kiközösítést bántàst kaptam. Minden kimaradt az életemből ami egy kamasz életében természetes volt. Nem volt első szerelem se csók se semmi. Nem voltak barátaim. A felnőtt életem szintén tönkrement pont ezek miatt. 35 évesen esélyt sem kaptam soha a nőktől még egy találkozóra sem. Mindenki de mindenki elutasított hiába próbálkoztam. Ha úgy alakult hogy munkahelyen jóba lettem egy nővel és közel került hozzám esélyem se volt nála. Nem merek senkit megkedvelni emiatt már. Sosem kaptam a nőktől pozitív visszajelzést. Nem tudom mire férfinek érezni magam. Nem vagyok továbbra sem népszerű az emberek közt. A munkám viszonylag tűrhető de a sokszor mély rohaszto depresszió miatt alig tudom végezni. Szenvedés minden napom. A családommal nem jó a viszonyom. Testvérem nincs. Barátaim alig azok is zömében távol. Egyedül vagyok a gondjaimmal és a nagyvilágban
2023. máj. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!