Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert van itt ennyi megkesered...

Miert van itt ennyi megkeseredett ember?

Figyelt kérdés

Nem régóta vagyok gyakorin, pár kérdést írtam csak ki, de sokat olvasgatok is. Főleg pénz, család, emberi kapcsolatok, ilyen temakorokban. És feltünt, hogy mennyi a megmondó ember, a beszóló ember, akik egy tök semleges kérdésre is ki forgatnak minden szót, lehurrogják,kioktatják undoritonak nevezik a kérdezőt vagy egymást stb

Nem akarok példát írni, mert rengeteget lehetne, és nem is akarom h annál az adott példánál leragadjunk de nekem elkepesztő ez a fajta megkeseredettseg, acsarkodas ami sokszor itt megy. Lehetséges, h ez a reprezentatív minta, és valójában ilyenek az emberek? Ez engem elkeserit, pedig nem vagyok mai csirke. Azt látom,vagyis inkább azt gondolom hogy főleg irigység illetve a saját élettel való elégedetlenség miatt ilyenek.

32/N


2022. júl. 18. 22:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
A kisembereknek is kell valahol tombolniuk, egész nap puhítják csórikámékat.
2022. júl. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Én már elengedtem ezt. Az emberek gonosszak. Főleg akkor ha következmény nélkül lehetnek azok.
2022. júl. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Itt névtelenül kiélhetik magukat. Minél nagyobb a szájuk itt, annál gyávábbak a való életben. Lehet, hogy naiv vagyok, de én bízom benne, hogy nagyon sok jó szándékú, értelmesen kommunikáló ember is van, csak a többségük nem szívesen társalog olyan felületen, ahol ennyi rosszindulat, felülről beszélés meg acsarkodás megy.
2022. júl. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

Kezdjük ott, hogy itt alapból defektesek vannak. Én magam is. Hiszen bocsánat, de akinek normális, kiegyensúlyozott élete van, az nem itt fog ülni és válaszolgatni.


Ráadásul sok a frusztrált, való életben elnyomott, gyenge alak.

2022. júl. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem amúgy az egyik fő probléma a kamu kérdezők elszaporodása.


Mint minden oldalon, ők is elviszik az arányokat, és a normálisabb emberek tökre megunják, hogy mindig ugyanannak az agyatlannak ugyanarra az átfogalmazott agymenésére "kell" reagálni. Nyilván az oldalt ők pörgetik, így kitiltva nincsenek.

2022. júl. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%
Magyarország attól még Magyarország,csak a föld helyett az internet világában vagyunk.
2022. júl. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
Amilyen az ország vezetője, azt mintázza a társadalom is vissza.
2022. júl. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
Nincs itt semmi látnivaló, nincs ebben semmi meglepő. Ilyen a világ, ilyen az ország. Az emberek nagytöbbsége buta, ostoba, korlátolt megkeseredett idióta. Részben a saját hibájukból, részben külső problémák, a világ és az ország állapota miatt. Igazából jószándéku, értelmes, okos, bölcs emeberből kevés van. Ha találomra elkapnánk 100 embert az utcán, az tuti hogy legfeljebb 5-10 értelmes kedves normális ember lenne köztük, a többi buta barom. És még ők sem biztos igazán boldogok, mert a külső körülmények nem biztatók. Megint összeomlik az ország, mert a kormány már 10 éve becsapja az embereket a "rezsicsökkentéssel".
2022. júl. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Kedves hölgy tag, egyetértek. Nálam az ilyen vélemények zéró. Miért ? Le van ez írva a cím alatt.

Interneten mert ilyenkor nem kell a másik szemébe nézni könnyebb a trollkodás. Aki nem tiszteli itt a másikat, azzal közölni kell, hogy vége.

2022. júl. 19. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%

Mindenhol sok a rosszindulatú és a megkeseredett ember. Az interneten, név és arc nélkül bátrabban ki meri mutatni az emberek többsége, hogy milyen, ezért úgy tűnhet, hogy itt többen vannak a bunkók, mint a valóságban. De ettől még kint az utcán is pont ugyanannyi rosszindulatú emberrel lehet találkozni, mint itt.

Én magam sem vagyok normális, ezért én nem ítélem el a magamhoz hasonlóakat. Régebben is sok rosszindulatú ember volt, csak akkor még nem volt nekik internet, így csak a közvetlen környezetük találkozott velük. Külföldön is ugyanúgy vannak bunkók, mint ahogyan Magyarországon is.

Összességében sehol nem jobbak, vagy rosszabbak az emberek, mint bárhol máshol.

2022. júl. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!