Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy született adoniszból...

Egy született adoniszból hogyan lesz incel?

Figyelt kérdés
Jól érzi magát a lakótelepi öregek közt, de lányt még nem láttam, hogy vitt volna föl magához. Amikor összefutok vele be van feszülve, meg van zavarodva, pedig inkább nekem kéne, mikor meglátom őt. Persze én is zavarban vagyok olyankor. Tutira veszem hogy nem meleg, szóval nem tudom mit gondoljak.

2022. dec. 29. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elvégzi az incelképzőt.
2022. dec. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
:D
2022. dec. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért az sem mindegy hány éves!
2022. dec. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Én is ismertem ilyet, ő úgy lett incel, hogy 10+ évig egyetemista volt, különféle szakokon. Mivel otthon élt és nem volt pénze így nélkülöznie kellett az igazán neki tetsző társaságot. Végül egy gazdag kövér lány mentette ki onnan. Rá évekig panaszkodott, de végül rájött, hogy jól jár ha beházasodik és kényeztetik, mintha epekedik magányosan a világ végéig.
2022. dec. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

3#

Annyi mint én. 27 körül

2022. dec. 29. 15:43
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Diákként megalázzák, megjegyzéseket tesznek a külsejére, meglesik, majd közlik: "mit akarsz azzal a kicsi szerszámmal, soha nem tudsz semmire menni vele". Egyéb, dehonesztáló, őt és a nőknél elért sikertelenséggel kapcsolatosan (ami vélelmezett ugyan, de tényként beállított) is naponta kapja a lelki bántásokat.

Az illető magába gyűjti a kudarcokat és (sajnos) el is hiszi...

2022. dec. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
És te ki vagy, a helyi vöröselvtárs 70 éves szomszédasszony, vagy a pattanásos kertitörpe szomszédlány?
2022. dec. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet elege van a nőkből a viselkedésük miatt,meg úgy alapban a fiatalabb korosztályból,ezért is van inkább öregekkel.
2022. dec. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Anyakomplexus, vagy valami ilyesmi. Maradi, egy szolgalelkű fehérnépre vágyik.
2022. dec. 29. 21:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Eljársz egy egyházi közösségbe és ott biztosan találni fogsz olyan nőt.
2022. dec. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!