Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek meg kene tiltani...

Szerintetek meg kene tiltani a ronda paroknak, hogy sajat gyermekuk legyen?

Figyelt kérdés

Nem tudom melyik kategoriaba kellett volna irnom. De azert ehhez is kapcsolodik rendesen.


Ne legyunk alszentek! Ma mar a kulso alapvetoen meghatarozza az emberek eletet. Sokkal jobban, mint korabban. Errol szamos reszletes tanulmany van. Ezekre most nem ternek ki. Az is igaz, hogy egyre kevesebb a ronda ember. L Hiszen a csunya emberek tobbsegenek nincsen parkapcsolata, de ha meg is osszejon neki, akkor nem valallnak gyereket. Azonban vannak olyan szulok, akik rondasaguk (ebbe persze beletartozik a magassag, vagy akar a kulonfele betegsegekbol szarmazo kulso rendellennessegek) ellenere meg is vallalnak.

En ugy gondolom hogy a gyermeket ezzel halalra itelik a mai vilagban.


Nagy valoszinuseggel ez az ember az egesz eleteben sulyos depresszioval fog kuzdeni es duhos lesz mindenkire. Az lehet, hogy radikalizalodni fog es masokat bantani. Vajon bolcs dolog egy ilyet letrehozni?



2022. dec. 11. 16:12
A kérdező szavazást indított:
Igen meg kell tiltani nekik
Nem szabad megtiltani nekik
56 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/117 anonim ***** válasza:
95%
Es mi a garancia hogy te nem vagy ronda?
2022. dec. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/117 anonim ***** válasza:
95%

A szépség relatív.

Két szép embernek is születhet nem előnyös külsejű gyereke. Az is sokszor előfordul, hogy egy családon belül az egyik gyerek jóval szebb, mint a másik.

2022. dec. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/117 anonim ***** válasza:
94%
Na, es ki mondaná meg, ki a ronda? Te?
2022. dec. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/117 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem a tefélédnek ne lehessen gyereke. Így is sok a korcs gondolkodású egyén.


Nem egy párt ismerek, ahol nem szépek a felek, elhízottak, csúnyácska az arcuk és mégis van gyerekük, boldogok, szeretik egymást. Ők miért ne érdemelhetnék ezt meg?

De mondok jobbat. Mikor megismertem a férjemet, nagyon szép férfinak láttam és látom is a mai napig, de a legjobb barátnőm nem értette, hogy számomra mi vonzó van benne. Én meg az ő “típusainál” nem értem, hogy mi tetszik neki olyan pasikban, akikkel együtt van.

Mindenki számára más a szép. Vagy te atyaúristennek hiszed magad, hogy a te véleményed mindenki felett áll?

2022. dec. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/117 anonim válasza:
93%
Óriási szerencse, hogy nem létezik ilyen… A szépség mindenkinek mást jelent. Arra meg semmi garancia nincs, hogy a gyerek melyik felmenőjére hasonlít majd.
2022. dec. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/117 anonim ***** válasza:
94%

Nem, a butáknak kellene, mint amilyen te vagy.

Egyrészt a szépség/rondaság relatív, valakinek ez tetszik, a másiknak az.

Másrészt nem a szülő "szépsége" határozza meg a gyerek szépségét.

2022. dec. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/117 anonim ***** válasza:
93%

Amúgy ott van Angelina Jolie és Brad Pitt. A kisebbik vérszerinti lányuk hiába van két gyönyörű embertől, szerintem- oké, nem csúnya- de egy teljesen átlagos gyerek. Míg a nagy, aki régen fiúnak öltözött, szerintem gyönyörű szépséges. Pedig ugyanazoktól a szülőktől vannak.


[link]

Jobb oldalon a fiatalabb.

2022. dec. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/117 A kérdező kommentje:

Ne idegesitsetek mar!

Mindenki el tudja donteni, hogy ki a szep es ki a ronda. Ez teljesen egyertelmu.

2022. dec. 11. 16:53
 9/117 anonim ***** válasza:
92%

Igen, neked egyértelmű, meg nekem is, de a kettő nem biztos, hogy ugyanaz...

Egyébként nem, a szülővé válásra alkalmatlanoknak kellene megtiltani

2022. dec. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/117 anonim ***** válasza:
89%

8: de nem érted, hogy a szépség/rondaság RELATÍV????


Mint ahogy az ételeknél is... Én hányingert kapok a pacaltól, másnak meg az a legfőbb kedvenc étele..

2022. dec. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!