Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyha nem ítélkezem senki...

Hogyha nem ítélkezem senki felett az normális?

Figyelt kérdés
Az olyan emberekre gondolok mint Nikolas Cruz, Luka Magnotta, Jeffrey Dahmer. Rengeteg ember megveti, és utálja őket, azért amit tettek. Én nem érzek ilyet velük szemben, számomra teljesen közönbösek, az áldozataikat sem sajnálom.

2022. dec. 30. 21:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
57%
Nem.
2022. dec. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
28%
Kivételek mindig vannak. Ezt szoktam mondani. Ugyanez érvényes az ítélkezésre is. Van, amikor nagyon is jogos. Nekem azt ne mondja senki, hogy normális dolog még egy kicsit sem ítélkezni gyilkosok felett. Főleg olyanok felett aki még élvezi is a tettét. Persze, hogy elítéljük az ilyet.
2022. dec. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%
Számomra is közönbösek. A legkisebb mértékben sem érdekelnek.
2022. dec. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%
'Persze, hogy elítéljük az ilyet.' Mi ez a többes szám? Beszélj a magad nevében!
2022. dec. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
32%
Nem vagy empatikus. 😕
2022. dec. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%
Kivel? Semmi közöm se az áldozatokhoz, sem a gyilkosokhoz.
2022. dec. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
55%

4-es


mert szerinted csak én ítélem el az ilyet vagy rajtam kívül vannak még többen is? Ha azt mondanám általánosságban elítélik az emberek a pedofíliát, te akkor is belém kötnél egy ilyennel, hogy ne többesszámba beszéljek? Vagy miért, te még azokat se ítéled el?


Mond inkább azt, hogy unatkozol és csak kötekedni akarsz. Attól mert nem értesz velem egyet, attól még igaz, hogy nem csak én ítélem el a gyilkosokat, hanem a világon rengetegen, még ha nem is mindenki. Bár elég szomorú, hogy mindjárt 2023 és azt kell elmagyarázni valakinek, hogy miért elítélendő a gyilkosság. Gratulálok....

2022. dec. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
24%
bennem is van hasonló, nem olyan mélyről jövő gyűlölet hanem csak egy megítélés hogy beteg vagy tesó és jogosan kaptad meg a büntetésed, most majd jó helyre pakolnak/örülök hogy nem az én közelembe kerültél stb.
2022. dec. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
7-es: Láttam egy videót ahol egy pedofil ember nyilatkozott. A kisfiát majdnem meg is fojtotta közben, azt mondta ha nem kapják el megölte volna. Igazából iránta sem éreztem semmit.
2022. dec. 30. 21:48
 10/20 anonim ***** válasza:
30%

#7 Na akkor most vegyél egy nagy levegőt, dobj be egy Xanaxot és szépen nyugodj le.


Képzeld nem ítélem még a pedofilokat sem, ugyanis se pedofil, se pedig áldozat sincs a családomban, így érdekem nem fűződik az elítélésükhöz.

2022. dec. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!