Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hova tart az emberiség?

Hova tart az emberiség?

Figyelt kérdés
Nem mondom, hogy régen jobb volt, mert nem éltem akkor, nem tudhatom pontosan milyen volt, de legalább sejtem, hogy nem volt jobb. De amit ma tapasztalok emberekkel... nagyon sokan buták, önzőek és arrogánsak, kötekednek, akkor is, ha nincs igazuk, lopnak, és elvesznek mindent amit tudnak, még ha megsem érdemlik, másokkal nem foglalkoznak és nem figyelnek rájuk. Persze a családtagjaikra és barátikra igen, mert ezek az emberek megtalálják egymást és "remek" csapatot alkotnak. Szerintem ez nagyon undorító... én látásból nem tudok elítélni embereket, vagy hobbija miatt vagy akármi ilyesmi miatt. Elhiszem, hogy minden ember normális és érdemes a megismerésre, beszélgetésre, de egyre többet tapasztalom, hogy ez nem így van. Rengeteg szenny ember, amiről eddig csak közhelyeket hallottam. Nekem meg kevés a türelmem ilyenekhez. Esküszöm szívesebben élnék afrikai törzsekkel, mert ott van amiben hisznek, és van amit tisztelnek. De már lassan tényleg ott járok, hogy ha lenne lehetőség, én másik bolygóra költöznék. Félre értés ne essék, vannak barátaim, szerető családom, és tudom, hogy vannak normális emberek, de egyszerűen olyan undort érzek, ha megismerek egy olyan embert aki azthiszi csak neki lehet igaza és körülötte forog a világ. Az ilyenektől a lehető legtávolabb szeretnék lenni, és ilyenkor kívánom, hogy bár ne tartoznék vele egy fajba.

2022. dec. 31. 09:01
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
2022. dec. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell aggódni majd az idő rendet tesz.
2022. dec. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Iparkodni kell a hülyéktől elhatárolódni teljesen. Amúgy meg élvezzétek ki a mostani fogyasztói társadalmat, mert 20 éven belül vége lesz. Lehet hamarabb. Egyszerűen nem tartható ez a pocsékolás, pusztítás, és őrület ami most van a világban.
2022. dec. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
A pusztulatba.
2022. dec. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

A Föld haldoklik, az emberek fizikálisan és mentálisan korcsosulnak, a folyamat visszafordíthatatlan.

De valamiért ez a Világok rendje. Ami létezik, megszületett - legyen az akár egy bolygó - annak van egy kifutási ideje és meghal.

2022. dec. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Rossz irányba tart a világ, de sajnos nem igazán tudunk mit tenni.
2022. dec. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A halálba.
2022. dec. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Ez itt a sirató fal?
2022. dec. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Neem #8 ez a valóság :)
2022. dec. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!