Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utálok a szüleimmel és a...

Utálok a szüleimmel és a testvéremmel élni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos nehezen megy főleg pénzügyileg az elfüggetlenedés. Nem akarom ezt érezni, de nekem már púp a hátamon a család. Soha nem mehetek el sehova, folyton itt kell rohadni a házban velük együtt. Semmi pénzem nincs, nem is ellenkezhetnék, mivel ők tartanak el. Most sincs munkám, pedig folyamatosan minden aljas melóra leadom a jelentkezésemet. Egyetemre tervezek menni jövőre, de fogalmam sincs hogy albérletre tudok -e majd költeni, na meg ha nem államira jutok be az is érdekes lesz. Igazándiból most csak beszélgetni szeretnék valakivel, mert nagyon magányosnak érzem magam.

2022. dec. 31. 19:31
1 2
 1/20 anonim válasza:
34%
A lányok az ilyen problémákat gyorsan megoldják.
2022. dec. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Ne haragudj de egy csomó helyen keresnek bolti dolgozókat érettségivel és te nem találsz magadnak állást! Eltartanak, az ő házukban élsz és neked púp a hátadon a család? Az ő szemszögükből van egy életképtelen családtag aki nem hajlandó dolgozni és el kell tartani.
2022. dec. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%

Kollégium?

Azon kívül sajnálom, én sem találok munkát k*rvaországban.

2022. dec. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

#2 Köszönöm! Ők is így tekintenek rám. Hát nem Pesten élek sajna, plusz tapasztalatom sincs. Amiket találok azokra leadom a jelentkezésemet, de itt nincs annyi eladó állás mint hiszed, plusz ha keresnek is ilyen pozira embert olyat vesznek fel akinek tapasztalata van, mert a betanítással semmilyen szinten nem akarnak bajlódni. Aztán még ha szükség is van a munkaerőre inkább végzi egy ember 2 dolgozó munkáját ahelyett, hogy felvennének még pluszban valakit.

#3 Pesten nehéz koliba kerülni, de persze megpróbálom. Nem élünk nagyon messze(kb 90km-re van), de macerás lenne naponta felutazni.

2022. dec. 31. 19:59
 5/20 A kérdező kommentje:
Nyilván nem csak eladó állásokra adtam be az önéletrajzom, de ezt nem mentegetőzésnek írtam. Simán szeretnék érdemben tanácsot kapni. Az hogy valaki leírja, hogy életképtelen vagyok nem segít. Legalábbis szerintem.
2022. dec. 31. 20:07
 6/20 anonim ***** válasza:
83%

Senki nem fog tudni okosat mondani, ez egy ilyen élhetetlen ország, ez van.

Én még Bp-n sem találok állást mert oda se kell kezdő.

2022. dec. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

"Soha nem mehetek el sehova, folyton itt kell rohadni a házban velük együtt. "

Az egy dolog hogy nincs állásod se pénzed, de hogy érted hogy soha nem tudsz menni sehová??

Pórázra vagy kötve annyira, vagy mindig fejedhez vágnak az élet dolgairól ezt azt??

Egy-két órára csak el tudnál menni mondjuk a városba sétálni, természetbe, sportolni valamit, kiszellőztetni magadból a feszültséget. Barátaid sincsenek?

2022. dec. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Sétalgatni persze elmehetek, de közösségi eseményekre nem nagyon. Egy községben élek nem pedig városban, szóval nem nagyon vannak itt programok. Nem, nincsenek barátaim.
2022. dec. 31. 21:35
 9/20 anonim ***** válasza:
27%
Örülj, hogy még velük lehetsz...
2022. dec. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
60%

8: Csak kifogásokat találsz mert már megszoktad ezt az életmódot és hiába ki szeretnél törni, egyszerüen nem tudsz mert nincs bátorságod önnállónak lenni, kimenni a nagy betüs életbe.

Ismerek én is ilyen pár embert a környezetemben nőt, pasit és már 40 év felettiek, de még mindig tervezik hogy mit kezdenének az életükkel és a szüleik nyakán ragadtak.

Te rád is ez vár ha nem mozdulsz meg! Szüleid egyszer megöregednek, lebetegednek, meghalnak és te még mindig ott fogsz rohadni egyedül, pénztelenül és lassan 50 évesen, elcseszve egy életet.

Budapest közel van hozzátok, tessék menekülj oda. Minden kezdet nehéz, de el kell kezdened.

Macerás naponta utazni?? Hát macerás lesz, mit gondolsz más talán helikopterrel jár be dolgozni??

Ne légy már lusta kényelmes!

Ha már van állásod, tudsz kicsit tervezni és nem muszáj az országban porosodni, tanulj nyelvet és próbálj szerencsét külföldön.

Más is nehezen kezdte, talán ölébe hullott a szerencse?

2022. dec. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!