Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki soha nem sportolt komolyab...

Aki soha nem sportolt komolyabban meg nem járt konditerembe és nincs jó fizikumuk azoktól kérdem, veletek is kötözködnek úton útszélen??

Figyelt kérdés
Én már fényes nappal a városban egy jót nem tudok sétálni nyugalmasan. Mindenféle csöves meg kéregető engem talál meg. Olyan is volt hogy veréssel fenyegetett mert nem hiszi el hogy én sem vagyok gazdag. Általában ezek nem is csövesek, hanem olyan emberek akik egyszerűen csak nem akarnak dolgozni. Mást is zaklatnak állandóan vagy csak engem? Lassan már fegyverrel kell járni vagy mi lesz? Egyébként sokkal erősebb vagyok mint ahogy kinézek, vágom a fát meg minden, csak kinézetre ez nem látszik. Baba arcom van és dagi vagyok, szerintem nincs bennem sok tesztoszteron sem.

2022. dec. 31. 19:43
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok
2022. dec. 31. 19:44
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Ezektől sehol senkinek nincs nyugalma. B.Ú.É.K
2022. dec. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Velem nem kötözködnek, pedig nő vagyok és alig látszom ki a földből.
2022. dec. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Velem soha.
2022. dec. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Kaposváron a Tesco és a Lidl parkolóba engem is mindig betalálnak egyszer az egyikre ráförmedtem el lehet ballagni dolgozni, nem itt szemtelemkedni, utána jött a fenyegetőzés, hogy a fogaimat kiveri, megver, eltöri az orrom ezt mind üvöltve. A pofájából közbe ott bűzlött legalább 4 liter koccintós. Itt is rendkívül pofatlanok, hallottam már olyat is, hogy étterem teraszához békésen ebédelő vendégeket zaklattak, amikor azt mondták sajnos nincs több pénzük, az asztalra köpött.🤢🤮
2022. dec. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem ne. Pedig valakit néha elvernék, úgy hogy csak önvédelem legyen...
2022. dec. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem testalkattól függ, sokkal inkább kisugárzástól. Egy golden retriever is relatíve nagytestű, mégis kis cukimogyoró, igaz? Na. Az emberrel is így van ez. :D Igenis a testtartásunkra, mimikánkra, stb. van írva a személyiségünk, ezek a dögkeselyűk meg kiemelt tehetséggel rendelkeznek ezeknek a detektálásában.
2022. dec. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
B@ssz oda ököllel. Ha tényleg olyan erős vagy, kiütöd őket.
2022. dec. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Noren1989 ***** válasza:
49%

173 vagyok, 67-69kilóval. Öltönyös. Arcra az ifjabbik Kohn.


Nem kötözködnek velem.

2022. dec. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
Nézesd meg a pajzsmirigyed!
2022. dec. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!