Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen a legtöbb szlovák...

Miért ilyen a legtöbb szlovák ember?

Figyelt kérdés

Kereskedelmben dolgozom és sok Szlovák megfordul nálunk, de valahogy a legtöbb mindig nagyképű és lenéző velünk, ez miért lehet?

Persze vannak normálisak is, de abból van a kevesebb sajnos.



2022. dec. 31. 23:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Büszkék a 30 éves országukra
2022. dec. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%

A leírásod alapján olyanok, mint az osztrákok. Csak a nyugati szomszédok még büdösek is.


(Tisztelet annak a kevés kivételnek)

2022. dec. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Lehet napi 16 óráznak mi meg 8 at csak. Ki vannak készulve.
2022. dec. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Konkrétan milyen szituban nyilvánul meg a nagyképüség?
2022. dec. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Engem jól fogadtak, pedig tudták, hogy magyar vagyok. Szerintem csak kifogtál pár nacionalistát, olyan gyökerek akadnak ott is.
2022. dec. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
Én is gyakran tapasztalom ezt, pl elkérte a bevásárlókocsimat egy szlovák nő, meg sem kérdezte, hogy milyen érme van benne, de még meg sem köszönte. Automata benzinkúton az előttem tankoló szétfolyatta a gázolajat az egész kútfejen. A boltból kijövet bontottak ki egy csokit, a papírját egyszerűen leejtették a földre, stb.
2022. dec. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
7%
#1: Amúgy lehetnek is, ők már 2009 óta euróval fizetnek, a gazdaságuk stabilabb az 1000 éves államénál, a vasútvonalaik sokkal fejlettebbek, és akkor még sorolhatnám a pro-dolgokat az ő javukra... :D
2022. dec. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

7:


Vérnyomáscsökkentőkből és antibiotikumokból különösen kevés áll rendelkezésre Szlovákiában, ezek iránt nagy az érdeklődés a határhoz közeli gyógyszertárakban. Ondrej Sukel, a Szlovák Gyógyszerészi Kamara elnöke elismerte, hogy a gyógyszerhiány létező jelenség az országban.


[link]

2023. jan. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#8: Itt is hiány van Rivotrilból meg pár egyéb gyógyszerből. Most akkor mi is ez a cikk?
2023. jan. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%
#3 én is ennyit dolgozok, mégis kulturáltan tudok viselkedni másokkal. Hogy lehetséges ez?
2023. jan. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!