Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért én fogom ki mindig az...

Miért én fogom ki mindig az eltűnős embereket?

Figyelt kérdés

Biztos mással is megtörtént már, de nekem zsinórban mindig ugyanaz van, hogy nagyon fura pasikat találok, folyton eltűnnek 1-2-3 napra, mikor mennyire éppen, és egyszerűen nem értem, mi váltja ezt ki, még csak nem is járunk, sőt, igazából már az elején is ilyenek.


Mi bajuk van az ilyen embereknek?

Mert beszélgetésnél azt érzékelem, hogy maguknak valók, de önmagában ezért még nem kéne így viselkedni...


2023. jan. 1. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz tőlük nagyon egyszerűt, akkor nem tűnnek el, nagyon egyszerű hétköznapi téma. Az én párom is néha eltűnt mikor túl bonyolult téma merül fel, meg amúgy én is ilyen vagyok, olyankor néha épp nincs rá agykapacitásom és eltűnök.
2023. jan. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én arra tippelek, hogy alacsony az önbizalmuk és amikor ismerkedés közben alakul valami akkor még ők sem hiszik el, hogy lehetséges és megijednek.

Hány évesekről beszélünk ?

2023. jan. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Velem is rendszeresen előfordul. Amikor meg ők írják, hogy ismerkednének és írok nekik, válaszra se méltatnak.
2023. jan. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy tűnnek el, nincsenek otthon, nem mennek el a megbeszélt találkozóra, vagy csak nem írnak? Én a virtuális térből el szoktam tűnni néha. Pl. egyik ismerősöm kérdezte pár napja, hogy milyen volt a karácsony. Erre tudnék válaszolni szóban, egy beszélgetés keretében, de nem fogok több 1000 karaktert leírni, meg annak sincs értelme, hogy -Jó. Így "eltűntem" amíg nem kérdez valami egyszerű dolgot, vagy nekem nem jut eszembe valami, amire lehet pár mondatban, vagy szóban válaszolni.
2023. jan. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem olyan kérdések felmerülése esetén tűnnek el, amelyek megválaszolása kínos lehet nekik vagy olyan kérdések után a téma más irányt vehet?
2023. jan. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert nem akarnak mindenki mindenkivel nonstop chatelni. Túlzás az, hogy ma már elvárás, hogy a lehető leghamarabb válaszoljon az illető.
2023. jan. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert nem tisztelnek, nem szeretnek.

Én mindig a párom tudtára adom mikor merre vagyok és fordítva is megy.

2023. jan. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!