Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismrsz olyan embereket, mi...

Ismrsz olyan embereket, mi lehet az oka, olyan balszerencsések bármibe vágnak bele a végén kudarcot vallanak?

Figyelt kérdés
2022. dec. 17. 08:27
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Saját maguk az okai.
2022. dec. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Buták. A legtöbb pofon amibe beleszaladtak, elkerülhető lett volna, ha egy kicsit gondolkoznak, terveznek.
2022. dec. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Sajnos van ilyen.

Az esetek többségében nem is saját maguk tehetnek a helyzetükről.

2022. dec. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
2022. dec. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4

hogy érted ezt konkrétan?

2022. dec. 17. 13:59
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én esetemben az a hiba, hogy nincsenek barátaim, ismerősem, akikkel tartanám a kapcsolatot, így ha elkezdek mondjuk egy képzést, amit gyakorolni kellene valakivel - pl.: egy talpmasszász képzés -, akkor bukta az egész. Tehát a full introvertáltságom az egyik hátrány.
2022. dec. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4%

Szerintem ez én vagyok. Minimális oxigénhiánnyal születtem, emiatt van hogy a reflexem nem az igazi, lassabban reagálok mint egy átlag ember, meg hasonlók. Plusz az iskolában sokat szenvedtem a többiek miatt, mindenki belém rúgott, emiatt emberekkel nehezen kezdek beszélgetni, és sok berögzött mozdulatom is van (legutóbb az egyik ismerősöm levert valamit könyökkel és utána kapott hogy elkapja, a hirtelen mozdulata miatt azt hittem hogy meg akar ütni és összehúztam ösztönszerűen magam, ezekre gondolok). Plusz ezekből kifolyólag borzasztó zárkózott vagyok és utálom az embereket, akármibe fogok, előbb-utóbb falakba ütközök és nemigen van kivel megbeszélni, vagy kitől segítséget kérni.

Próbálok rajta változtatni, most épp elég sok motivációm van hozzá, de nem tudom, hogy érdemes-e munkát fektetni a változásba, lesz-e eredménye.

2022. dec. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
#5 A képen (mémen) lévő szöveg nyersfordításban kb annyit tesz, hogy "persze hogy ismerem, én vagyok az". Tehát úgy értettem, hogy "igen, ismerek ilyen embert, mégpedig magamat."
2022. dec. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!