Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik élet a nehezebb?

Melyik élet a nehezebb?

Figyelt kérdés
Melyik elet a nehezebb a lany vagy a fiu elet?
2023. jan. 2. 17:07
A kérdező szavazást indított:
A lany elet a nehezebb
A fiu elet a nehezebb
53 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
A nyugati keresztény világban a nőknek mindent elnéznek, a férfiaknak pedig ennek töredékét. Ez nagyon nincs rendben így,ezért is kellene bevezetni Európában az iszlámot, mert náluk megvan az egyensúly a nemek között és a fajtalanságnak sincs akkora kultusza.
2023. jan. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
Lányoknak arany életük van.
2023. jan. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Attól függ hol? Egy arab országban, vagy nyugat európában?
2023. jan. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
9%
# 3 az iszlámban a normalitás a népszerű, Európában a genderlobbi (feminácizmus).
2023. jan. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
3# az egesz vilagban
2023. jan. 2. 17:27
 6/12 anonim ***** válasza:
38%

Én férfiként azt mondanám a lányoknak nehezebb. Mindig fáj valami, mindig ingerültek apróságokért, fizikailag bármelyik fiú lenyomja őket stb.

Viszont az tény, hogy a legtöbb lány bármit megkaphatna ha akarna. Luxus villa, arany élet, bármit amiért egy fiúnak keményen meg kell dolgoznia.

Összességében viszont én örülök, hogy fiú lettem mert szerintem így könnyebb, hogy amúgy sosincs semmi bajom. Nem fáj semmim, leszarok mindent, nyugisan élem az életem. Egyedül a pénz az amit meg kell teremteni. Ha jól csinálom nem lesz vele gondom soha és ugyan ott vagyok.

2023. jan. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%

Tök jó, akár mély kérdés lehetne.


A fejlettebb európai szemszögből tudok válaszolni. Illetve a mai világ szemszögéből.



Nőként nem egyszerű a menstruáció.


Az is "igazságtalan", hogy gyerekvállaláskor a nő 9 hónapig van... kvázi rosszul. Ha azért minimum 1 évig otthon szeretne maradni a gyerekkel, amíg szoptatja, stb, akkor is hónapokra kiesik a munkájából, szakmájából. Vagy ugyanoda veszik vissza, vagy nem, vagy fel tudja venni a fonalat, vagy nem.

Kiesik egyéb dolgokból is, például ha hobbisportoló és azért a saját szintjén szeretne fejlődni, eredményeket elérni, egy terhességgel akár 1,5 év is kimaradhat...

Illetve úgy összességében regenerálódnia kell a testnek, ami vagy sikerül, vagy nem, hosszú idő lehet. Szétnyílt hasizom, stb.

Mi vagyunk gyakrabban autoimmun betegek és ez gyakran pont a terhesség után jön ki.


Viszont a férfiaknak érzelmileg erősebbeknek kell mutatkozniuk illetve az erő minden értelemben valahogy még ma is fontosabb számukra.

Hamarabb halnak, sok betegség könnyebben találja meg őket pl hormonális okokból (pl szívinfarktus).


Mi, nők választunk, de mégis a férfinak kell kezdeményeznie. Valahogy nem irigylem őket.

Nekik kell kezdeményezniük, mialatt mi válogatósak, olykor hisztisek vagyunk, olykor semmi se jó nekünk.



Én amúgy eléggé fiús vagyok, fiús a szakmám, az érdeklődési köreim zöme (nem annyira az ember érdekel...), névtelen fórumokon férfinek hisznek és semmi kedvem a terhességhez, jó lenne anélkül egy saját gyerek (nyilván felfogom a realitást, mielőtt nekem estek)...

Viszont nőnek is túl gyenge vagyok, nem még férfinek.



30N

2023. jan. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

Fiúk dolgoznak, a nők meg csak a pénzt költik

Szerinted?

2023. jan. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 NTBS ***** válasza:
100%
Szerintem mindkettő nehéz. Én férfiként a sajátomat nehezebbnek látom. Pl a családalapítás.
2023. jan. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%

No

Ferfi felcsinálja es otthagyja a gyerekkel

2023. febr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!