Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed erről? most...

Mi a véleményed erről? most találtam neten

Figyelt kérdés

Ne legyetek butak,,ez mind hazugsag,,csillogas,,fenyek ,

a vilagi gyonyorusegek,,hamis remenyek,,ideig oraig valok,,nem ezet szanta nekunk az Orokkevalo!

Itt minden delibab,egy hamis vilag,,

egy hamis istennel (aki e világ istene a satan)kinek a te lelked kell,,semmi mas nem erdekli,csak az,hogy teged a karhozatba vinni,,Ne engedd,hogy becsapjon,,meg ha felkinalja a nagy vagyont,,nagy arat ker cserebe,,udvesseged a bère orok életed boldogsagod bere a mennyben,,gondold àt az eleted,,MEGÈRI???!!!egy orokkevalosagon at szenvedni a pokolban?!((


2023. jan. 4. 06:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vallasi trollkodas. Oda is kene tenni
2023. jan. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem leginkább a borzasztó helyesírási hibák sorozata akasztott ki.
2023. jan. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Egyetértek vele teljesen, kivéve a poklos részén. De nagy árat fizet az aki az emberségét eladja a pénznek (manapság sokan teszik ezt, kapitalizmusbna úgy maradsz életben, ha mindenki mást kizsákmányolsz és értékesítővé válsz, marketing szakemberre aki mossa mások tudatát).
2023. jan. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Nem hiába, a vallás a buták és a gerinctelenek mentsvára, hát még írni sem tudnak.
2023. jan. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mintha valami facebook stocknyugdíjas osztotta volna meg, aki az összes kamuhírt kritika nélkül hiszi el.
2023. jan. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Ki az isten haragja találta ki azt a baromságot, hogy fordított ékezettel írjuk le az ékezetes betűket?! Komolyan én megkeresem és felrúgom a sztratoszférába!
2023. jan. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4-es, a kettes válaszoló vagyok. Keresztény vagyok és tudok helyesen írni. Érdekelne, honnan veszed azt a biztos tudást, ami szerint én a buták és gerinctelenek közé tartoznék?
2023. jan. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!