Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Valakinek van tapasztalata az...

MZA kérdése:

Valakinek van tapasztalata az einhell power-x-change akksis család gépeiről? Nagyon olcsók és nem találtam semmi értékelhető véleményezést a neten, ami aggodalomra ad okot. Hátha itt lesz infó!

Figyelt kérdés

A másik kinézett a ryobi one+.

Az alap gépek (ütvecsavarozó vagy a fúró ) nem annyival olcsóbb mint egy aeg,matebo akcióban,makita ...,de a többi gépek (sarokcsiszoló , fűrészek...) már nagyon jelentős a különbség árban.



2016. jan. 10. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Aksis gépem nem volt Einhellből viszont vezetékes igen, sőt még van is, egy dekopírfűrész és láncfűrész mindkettő megállta eddig a helyét itthoni használatban (kék Einhell). Ipari körülmények között nem hinném hogy sokáig bírná, de itthonra teljesen elégedett vagyok velük.
2016. jan. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Barkács cucc, de azért ez nem a legalja fajtából való. Otthoni célú igénybevétel, óvatos terhelés mellett, elég sokáig használható marad. Ha később lesz vele valami gond, ezekhez úgy tudom tartozék és alkatrész ellátás is van.
2016. jan. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

ha NiCd vagy NiMh akkuval van szerelve akkor egy évnél többet időt ne kalkulálj rá.

ezek az akkuk állásban is gallyra mennek, és ha venni kell egy újat akkor kb annyi mint az egész szett.

mondjuk én elvből nem veszek ilyen fos szarokat mint az einhell és társai, max kisflexet amit gyilkolásra használok, csiszolás járólap vágás stb, aztán ha beszarik dobom a kukába.

anno én is vettem ezeket barkácsszarokat, de egy idő után megtanultam, hogy hatalmas pénzkidobás, és az mellett olyan gagyi minőség hogy néha sírni támadna kedvem.

makita Li-ion akkus gépeket már lehet venni 30-40 ezerért, és ha nem rakod ki a napra meg a fagyba az akkut, akkor örök élet plusz egy hét amit kibír.

2016. jan. 11. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont. Neten figyeled, sokszor 30-40%-os akciók vannak makitára. Azokat lehet gyilkolászni. Annó vettem én is ilyen csodagépeket, de azok csak óvatosan, néha használva, polcon jól elvannak. Makitát még nem tettem tönkre. Szerintem, otthonra is érdemes rá spórolni, várni akciókra.
2016. jan. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!