Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor valaki ilyen képet rak...

Amikor valaki ilyen képet rak fel a közösségi oldalára, akkor mit gondol?

Figyelt kérdés

Leszogezem, mindenkinek szíve joga eldönteni mit oszt meg, egyszerűen csak arra lennék kíváncsi mi viszi rá az embereket, hogy ilyeneket megosszanak.

Magyar és külföldi ,,sztaroknál" is láttam olyan képet, amin pl azt osztja meg, hogy mennyire sír, miután elvetélt. Vagy feltesz magáról egy kisirt arcos képet, miután szakított. Vagy egy kórházi képet, ahogy fogja a párja a kezét. Vagy egy képet, hogy infúzió van bekötve a kezebe.

Nekem személy szerint ezekben a szituációkban eszembe se jutna nemhogy kirakni a képet, de lefotózni sem. Tegyük fel, hogy ülök a kórházban a párommal, fogja a kezem, erre én, várjál drágám ezt gyorsan lefotozom és felrakom instara. A többit inkább nem is reszleteznem. Szerintem ez annyira kínos.

Valaki elmondja ennek mi pontosan az értelme?



2023. jan. 4. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Feltűnési mánia.

Én se tennék ki ilyen intim fotókat. Sokkal kevésbé intim eseményeket sem osztok meg a nagyvilággal.

2023. jan. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Metionin ***** válasza:
63%

Nekik szerintem annyira megszokott ez, hogy úgy rakják a képet az instára ahogy mi a koszos zoknit a szennyestartóba. Simamezei ismerőseim a csókolózós képeikkel vannak megáldva, ezt is volt már hogy elképzeltem, hogy smárolás közben random fotózza magukat vagy direkt a kép miatt smárolnak?

A szomorú dolgok kiposztolása egyrészt nem ördögtől való, mert nem csak jó dolgok történnek és igenis kell beszélni a rosszról is. De hogy ehhez minek kell képi bizonyíték, hát...ők tudják. Gondolom több sajnálkozást kapnak, ha kép is van, biztosan megvan ennek is a pszichológiája.

2023. jan. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az az értelme, hogy minden ilyen kép rengeteg megtekintést és pénzt hoz.
2023. jan. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
Az infúziós meg a kisírt arcos nekem nem furcsa. Lehet, hogy kicsit szokatlan, de fontosnak tartom, hogy ne csak a napfényes boldog pillanatokról lehessen beszélni. Akkor is, ha a motiváció az adott embereknek a pénz, elindíthatnak ezzel egy pozitív, társadalmilag is hasznos folyamatot. A párja kezét fogva meg a csókolózós csak azért furcsa, mert ilyenkor nekem fura fényképezni. De mondjuk egy esküvői fényképezésen is szokott lenni csókolózós kép, ahol direkt a kép kedvéért csókolóznak, szóval végülis belefér.
2023. jan. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Valaki elmondja ennek mi pontosan az értelme?"

Az empátia az egyik legjobb manipulációs technika, csak nézd meg, mennyi cég használja a reklámaiban (lásd legutóbbi telekomos reklám). Ezeket mindenki lájkolja, mindenki megosztja, és mindenki kommentel alá egy-két kedves szót. Generálják a forgalmat. És ha valaki minél nagyobb követőtábort akar, akkor elég hamar rá fog erre jönni, és ki fogja használni.

2023. jan. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
#2 Ez most off topic lesz de nekem ezeknél a csókolózós képeknél az a furcsa, hogy szerintem olyankor csak összeérintik az ajkukat, és közben fél szemmel a telefont nézik hogy jó-e a szög, meg az élesség, és ha minden fasza becsukják a szemüket, mintha tényleg csókolóznának. Mert sok kép annyira éles meg valahogy pont a legjobb pillanatot kapja el (nem azt mikor az egyik ember szeme félig nyitva van, mint a kemény drogosoké). És nekem ez így bizarr :D Jó, nyilván vannak tényleges csókolózás közben csinált képek is, de nem hiszem hogy az összes olyan lenne.
2023. jan. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Metionin ***** válasza:
50%
6. Igen, ez az :D
2023. jan. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nagy hülyeség kiteregeti a teljes életünket az internetre, az egész világ elé. A rossz dolgokra meg még inkább igaz ez. Sok a kárörvendő ember és az ilyen dolgok nem is tartoznak a kívülállókra.

De hát egyeseknek fontosabb a feltűnősködés, mint a saját magánéletük. Szar lehet így élni, de végülis az ő dolguk.

2023. jan. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Most eszembe jutottak a nagyszüleim, akik a temetést, meg a felravatalozott halottat fotózták...

Ilyesmit ki nézeget? Tényleg, ki kiváncsi ilyesmire?

2023. jún. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!