Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért rak fel magáról naponta...

Miért rak fel magáról naponta képeket közösségi oldalára egy lány? Önbizalomhiány?

Figyelt kérdés
Csak a facebook-on 300-400 képe van instagram-ra pedig naponta rak fel és nem igazán értem,hogy miért van ez ? Persze engem nem zavar ő dolga,de furcsának találom . Pózolgat a tükör előtt meg minden szóval vesézzük már ki,hogy most ez miért van egy nőnél ? Nincs önbizalma az ilyen hölgyeknek ?

2016. okt. 4. 17:24
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Én sem értem. Ez valami járvány lehet.
2016. okt. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

De van csak még több önbizalmat akar meg egyszer lájkolják neki 500-an akkor miért ne rakna ki egy másikat hogy azt is lájkolják :D meg ilyen üzeneteket akarnak kapni hogy...


"De zép vagy" én is szoktam ezt írni csak én olyankor amikor privátba küldenek :D és azt azért küldik hogy olyanokat mondjak, szerintem :D


17F

2016. okt. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Megfelelési kényszer,feltűnési viszketegség,önbizalomhiány.
2016. okt. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hármas van szerintem ebben valami amit írtál ! ÁÁÁ kettes a lánynak nem lájkolják a képeit 500 an jó ha az 50 like megvan :) Nézegettem a kommenteket 30-40 képenként írnak neki kommentet,hogy szép vagy :D Jó arány
2016. okt. 4. 18:03
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezt tőle is érdemes lenne megkérdezni.

Instabangers kifejezés egy divatot takar, olyan, mint egy blog. Csak képekből. Azaz egyfajta nyilvános napló.

Sokkal bonyolultabb, mint egy szóval leírni.

2016. okt. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%

Az a baj sok nővel,hogy nagyon konzervatívok,prűdek,sznobok,beképzeltek,puritánok,nemiségellenesek.Persze,nem ítélkezni akarok,csak annyira prűd világ van,hogy hihetetlen:(

ui.:Én a szabados,nyitott,merész nőket szeretném,nem a maradi,konzervatív,feminista hárpiákat:)

2016. okt. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Vagyis te arra célzol,hogy a mai lányok beképzeltek ? Ez is inkább egyénfüggő nem ? Én nem hiszem,hogy 10-ből 10 egy beképzelt p'csa ! Vannak azért normálisak is a nők között szerintem a normálisabbak vannak többen!
2016. okt. 4. 20:16
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
Nem!Csak vannak nagyon prűd,álszent,konzervatív hölgyek,de ugyanúgy vannak,akik nyitottak,szabadelvűek,mindenben benne vannak.Ez utóbbi a nekem való.
2016. okt. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Meg tudlak érteni én is inkább a normális átlag csajokat szeretem. Akik nem beképzeltek nem nyávognak,hogy letört a műkörmük meg még sorolhatnám a rossz női tulajdonságokat is szóval ecetera ecetera :) A full átlag csajok a normális férfiak zsánerei ennyi ! Kell a fenének hülye beképzelt önimádó én vagyok a világ közepe stílusú lány ! Puszilom az ilyeneket remélem az arabokhoz fogtok kikötni ahol csak közösülésre lesztek jók és megbecsülni nem fog titeket soha senki sem !!! Ennyi:)
2016. okt. 5. 17:55
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem kevés az ilyenben az önbizalomhiány, legalábbis nem igazán mondható el az, hogy ne tartaná szépnek magát, aki ennyi képet posztol. Amellett, hogy szépnek tartja magát, másoktól is elvárja, hogy elismerjék a szépségét.


Azt is lehet mondani, hogy megszokásból rakja, nem bírja ki a kényszer nélkül, mert azt nem hiszem, hogy elhinné, hogy másokat ennyire érdeklik a képei.


Vagy tetszik neki valaki plátóian, és annak ujjong, ha észreveszi a szépségét egy ilyen kijelölt..legalább tízszer. Elég nagy hiúság van az egészben.


Nekem olyan ismerőseim vannak inkább, akik ha sokat posztolnak is néha, de nem folyton magukról, és nem is szelfie fotókat. Így nincs bajom vele, ha inkább érdekes/vicces/kreatív tartalmak azok.

2016. nov. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!