Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kapcsolatban élő nők, olyan...

Kapcsolatban élő nők, olyan társatok van szerintetek mint Pierce Brosnan aki akkor is imádja a feleségét ha jelentősen meghízott?

Figyelt kérdés
2023. jan. 5. 14:36
A kérdező szavazást indított:
Igen nekem szerintem ilyen társam van,
Nem, az én párom valószínűleg nem szeretne ugyanúgy.
14 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Szeretni szeretne a párom úgy is, csak nem kívánna szexuálisan. Én se kívánnám őt, ha elhízna.
2023. jan. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Biztos szeretne, viszont én nem fogok soha arra a szintre lesüllyedni, hogy igénytelenül nézzek ki, tehát elhízzak.
2023. jan. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Azért nem jó az ilyen emberekkel példálózni, mert azt senki nem tudja, hogy mi folyik a háttérben. Nekem is van nem egy olyan ismerősöm aki a nagyközönség előtt látványosan szereti a feleségét, közben meg már évek óta megcsalja. Sosem lehet tudni, hogy mi van a színfalak mögött.

Persze az a verzió is lehetséges, hogy senki nem csal meg senkit, és akkor is szeretik egymást a felek ha az egyik vagy mindkettő meghízik.

2023. jan. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
#3 így van, nem tudhatjuk, hogy szexelnek-e.
2023. jan. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Metionin ***** válasza:
63%
Nem tudom és valszeg nem is fogom megtudni, mert nem fogok elhízni. De minden joga meglenne hozzá egyébként, senkit sem lehet kötelezni, hogy vonzódjon egy testhez, amit nem tart szépnek.
2023. jan. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Más dolog beállni fotózkodni és más dolog huszonéves vékony lányokról álmodozni éjjelente, érted, ugye.
2023. jan. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
Nem tudom, nem terveztem meghízni. Ha a férjem szeretne is úgy, én magamat gyűlölném. Nem leszek csak azért igénytelen, mert a párom jóváhagyja, bocs.
2023. jan. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, engem kövéren ismert meg. (100+)
2023. jan. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen. Tény hogy eleve komolyabb súlyfelesleggel ismert meg, de aztán sajnos arra még ráhíztam elég sokat. Végül, mert már nagyon ráment az egészségemre, lefogytam az egészet és normál súlyom lett, amit azóta is tartok egészségügyi okokból. Ezidő alatt, és azóta is szeretett, szeret, szeretem, szeretjük egymást, ő is hízott, fogyott az évek alatt. Az érzéseink egymás iránt komolyabbak annál, mintsem ezen holmi kilók változtassanak. Nem vagyunk ilyen felszínesek.
2023. jan. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!