Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek Pierce Brosnan...

Szerintetek Pierce Brosnan sármos? Hogy definiálnátok a 'sárm' szót?

Figyelt kérdés

2016. jún. 11. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen. Bár felvételtől is függ. Nagyon fiatalon nekem nem tetszett és sármosnak sem gondoltam.

Én nem tudom definiálni, az inkább csak egy érzés.

Vagy más nem lehet rá mondani. Pl. nem szépfiús, nem modelles, nem olyan férfiállat, de helyes és sármos.

2016. jún. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sárm = vonzerő, kisugárzás, stílus. Még csak különösebben jóképűnek sem kell lennie hozzá. Ismerek férfiakat, akik nem túl jóképűek ugyan, de megvan az a kisugárzásuk, ami elsőre feltűnik.


Pierce Brosnan sármos, bár nekem a fiatalabb kori filmjeiben tűnik annak, mert jóval idősebb nálam, és a velem egykorúakat szeretem.

2016. jún. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sárm, egyén függő. Mindenkinek más pasi sármos.

Férfi szemmel, sármos pasi. Azonban képtől függ. Van amin elég jól néz ki, paparazzi fotókon meg hát...

2016. jún. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen az:)
2016. jún. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon.
2016. jún. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!