Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire ritka az ilyen lány?

Mennyire ritka az ilyen lány?

Figyelt kérdés
Aki nem jár bulizni,nem iszik nem dohányzik egyáltalán, és mégis érdekes személyiség?
2023. jan. 7. 04:49
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Korosztálytól is függ. Valószínűleg ritka, de biztosan létezik.
2023. jan. 7. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tinédzser korosztályra gondoltam:-)
2023. jan. 7. 04:58
 3/9 anonim ***** válasza:
11%

Hát, melyik tini nem szeret eljárni bulizni… aki meg eddig nem járt el, majd a társaság miatt el fog.

Aki pedig nem ilyen, az totál bekattanva a tanulásba, és barátai sincsenek mert példaértékű tanuló.

Nem tudom melyik jobb… talán egyik sem.

2023. jan. 7. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Jelen, itt vagyok, ja, hogy tini... Oh, akkor mindegy.


Bár tinédzser koromban sem voltam buliban, nem ittam, nem bagóztam.

Most, felnőttként sem élek ilyen szokásokkal.



(Privátozóknak üzenem: nem akarok ismerkedni, csak a kérdés miatt írtam, hogy igen, létezik ilyen lány)

2023. jan. 7. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
1 ilyen lányról tudok csak a mai napig. (Mondjuk már ő is 20+) De sajnos ő ilyen bevehetetlen kategória volt világ életében. Nem ismerkedik csak “barátkozik”, neki jó egyedül és nincs szüksége arra, hogy átverjék és játszanak vele.
2023. jan. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pont ilyen volt tinédzserként és pont emiatt nem érdekeltem senkit. A tinédzser fiúk szemében az ilyen lányok nem menők. Azoknak az osztálytársaimnak volt barátjuk, akik buliztak, ittak, cigiztek, káromkodtak. A többiek közül szinte senkinek. Ez volt a szomorú valóság 20 évvel ezelőtt is már.
2023. jan. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ez eléggé szomorú, utolsó válaszoló

Pedig a normális lányokat kéne jobban megbecsülni véleményem szerint:(

2023. jan. 7. 11:24
 8/9 anonim ***** válasza:
kevesen, de vannak, igaz, mi már nem vagyunk tinik, de én találtam ilyen lányt, és elmondása alapján fiatalabb korában sem volt bulizós típus, szóval itt-ott rájuk lehet még bukkanni :)
2023. jan. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

itt vagyok teljes valómban, szombat este itt írkálok gyakorin.

személy szerint nem kevés ilyen embert ismerek, bár azért hozzátenném, hogy megértem és abszolút nem ítélem el azokat, akik akár csak „próbáljuk ki” elven, társadalmi nyomás vagy megfelelés miatt cigiznek vagy isznak. nem egy felelősségteljes döntés, de ez nem jelenti, hogy az illető nem egy aranyos, intelligens emberke. és nem mind éretlenek, tényleg nem, a csordaszellem teljesen normális, plusz kortól független mindenki csinál mások nyomására olyan dolgokat, ami magától meg sem fordul a fejében. csak egy példa.

nekem nem egy ilyen barátom van, és voltaképpen azt csinálnak, amit akarnak, nem az én életem, ők emiatt emberileg abszolút nem kevesebbek a szememben. na tehát, ettől függetlenül, tudom, hogy nem egy jó benyomás, de lehetsz picit nyitottabb szerintem. plusz tényleg léteznek épelméjű fiatalok, csak jó helyen kell keresni (hogy az hol van, ahhoz mondjuk minitérképet nem tudok adni, de majd meglesznek:)).

rám visszatérve, bár én kevésbé élvezem a magam társaságát, de tanároktól kezdve kortársaimon át óvodásokig mindenkitől megkaptam már, hogy jó velem beszélgetni, gondolom olyan szenny ember nem lehetek. nem egóból na, de a kérdés része volt, érted.

amúgy plusz infó, hogy ránézésre én is egy ugyanolyan taplónak tűnök, akinek negatív előjel díszeleg az intelligencia hányadosa előtt, és a helyi nyugdíjasklub utcasarki lányoknak járó tekintetekkel díjaz jóformán minden nap. emberből vagyok én is, engem is befolyásolnak a trendek, ez ilyen. tehát ránézésre meg pláne ne ítélkezz, sosem lehet tudni.

mellékesen, ha tetszett a kisregény, amit ideírtam, szeretettel várok választ, szívesen beszélgetek bármilyen emberi lénnyel.

2023. febr. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!