Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy telik eddig 2023-as éved?

Hogy telik eddig 2023-as éved?

Figyelt kérdés
Mennyi idős vagy?

2023. jan. 7. 09:17
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
96%
Sajnos rosszul, év elején a gyerekemmel voltam 2 hétig kórházban, majd két hétig itthon, nagyon beteg volt. Alif hevertük ki apukám rákos lett, megműtötték, de nem sikerült jól, ápolót kerestem neki hetekig, de sajnos öngyilkos lett. Utána hónapokig temetés és hagyaték ügyintézés jött. Aztán a házastársam munkahelye megszűnt, megkapta a végkielégítést és szevasz, rá egy hónapra engem is kirúgtak 10 év után mert a gyerek betegségei + a sok ügyintézés miatt sokat hiányoztam. Utána ősszel összetört az autónk. Szeptemberben fűnyírás közben megbotlottam, eltört a bokám. Felújítottuk a házunk, kb dupla annyiba lett mint terveztük..folytassam még? Talán most kezd helyre állni az élet, a gyerek nem betegeskedik már annyit nagycsoportban, a férjem dolgozik már 2 hónapja újra, én is 3 hónapja újra, és mind a ketten jobb munkát talaltunk mint előtte, elintéztünk minden ügyet, eladtuk a teljes örökséget, megcsináltuk a kocsit, helyrejött a bokám.. 29N vagyok
dec. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
62%

41


Megkérdeztem hogy édesapád milyen öngyilkossági módszert választott?

Elnézés a kérdésért... és sajnálom az egészet hogy így alakult és az egész éved.

Remélem a 2024-es év jobb lesz. :)

dec. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:

Akasztás

Miért fontos?

dec. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
96%
Volt már jobb évem is, de rosszabb is, de azért álltam én is sokat a szopórolleren idén. Bizakodó vagyok, hátha a 2024 több jót hoz.
dec. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim válasza:
96%

Unalmasan. Munkakereséssel.

25N

dec. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
94%

2019 óta mindegyik évem egyre rosszabb volt, bár a főbb, legfontosabb dolgok azért egész jól sikerültek mindegyikben.


Az idei év mégis a komfortzónám feszegetéséről, illetve a szakmai és személyiségi fejlődésemről szólt. Szerintem életemben nem voltam még annyi stressznek kitéve, mint idén május körül és augusztusban-szeptemberben, de végül nagyon is megérte. Bár örültem volna, ha az akkori veszekedések töredéke történik csak meg.

Idén jobban megismertem magam, a határaim, a képességeim, új környezetekben és szituációkban szembesültem azzal, hogy a kompetenciáim megvannak, hogy tudjak érvényesülni, igazából én magam voltam az, aki visszahúzott helyenként eddig.


Szóval elég fontos éven vagyok túl. Azt viszont nagyon bánom, hogy teljesen elhidegültünk eltávolodtunk a barátaimmal, és bár próbáltam nyitni, hamar láttam, hogy ők már elengedték az egészet. Így idén egyetlen egyszer volt baráttal közös program, ami meg semmi...

Jövőre szeretném végre rendbe tenni a szociális életem. Idén nagyon sokszor voltam magányos is.

dec. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
93%
Qrwa szar év volt, és még van belőle...
dec. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
90%
Mostanság kevesebbet gondolkodom azon, hogy hogyan legyek öngyilkos.
dec. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
63%
Hát ez nagy előrelépés. :D
dec. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
93%
Ez az év kritikán aluli volt, de már látom a fényt az alagút végén, úgyhogy (lekopogom) bizakodó vagyok 24-el kapcsolatban.
dec. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!