Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, bejön nektek ez a pasi?

Lányok, bejön nektek ez a pasi?

Figyelt kérdés
[link]

2023. jan. 7. 10:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
78%
Tényleg olyan, mintha nem egy valódi ember lenne.
2023. jan. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a női megfelelője a kacsacsőrű emlőssé plasztikázott, lufimellű és seggű, de pálcikalábakkal és derékkal rendelkező barbibabák. Ugye milyen guszta látvány, férfiak?😂

[link]

Miért kell mindig szélsőségekben gondolkodni? Ha a nők azt mondják, hogy nekik a kifinomult férfias áll és enyhén izmos test jön be, miért jöttök egyből arra a következtetésre, hogy az ilyen bicikli állkapcsos szétszteroidozott majmokra gondolunk? 😂 Hány férfinek jön be a jóga labdára felfújt segg? Egy-két kiéhezett incelnek, de a férfiak többsége undorítónak gondolná. Akkor miért nehéz elhinni, hogy a nők se szeretik a szélsőséges, megbotránkoztató kinézetet?

2023. jan. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Mert a nők szeretnek mást mondani, mint ami a valóság. A férfiak kimondják őszintén.
2023. jan. 7. 17:05
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

#5.

Evan Petersnek van kb olyan alkata (és arca) a színészek közül legközelebb áll az ideálomhoz.

Keress rá és hasonlítsd össze ezzel az orkkal, majd rájössz, hogy milyen távol vagytok ezzel a modellel attól, ami számomra vonzó.


Szívesen!

2023. jan. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy miért teszel fel egy kérdést, ha utána nem vagy hajlandó elfogadni a válaszokat. Biztos van olyan nő, akinek tetszik az általad linkelt férfi, de az egy nagyon szűk réteg lehet, ahogy egy nagyon szűk férfi rétegnek is biztos tetszik a #12-es által linkelt nő. Viszont a legtöbb embernek nem tetszenek az ennyire ízléstelenül szélsőséges testek.

Mutatok pár férfit, akik számomra ideálisak külső szempontjából:

Evan Peters (pacsi a #14-esnek :D)

[link]

Joe Keery

[link]

Andrew Garfield

[link]

Timothée Chalamet

[link]

Tom Hiddleston

[link]

A külső vonzalom teljesen szubjektív, lehet, hogy neked külsőre (és másra) bejön az általad linkelt férfi, de ettől másnak nem fog feltétlenül tetszeni. Például számomra a párom ideális, igazi 10/10-es, de a húgom szerint egyáltalán nem jóképű, neki nem vonzó külsőre. Más embereknek más ízlése van, ennyire egyszerű.

24/N (#9)

2023. jan. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
15-ös, álmodik a nyomor 😂
2023. jan. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
15 ösnek a 65 kilós alkat tetszik ez már bizonyos.
2023. jan. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Kedves rubio, bár nagyon jót nevettem a privát üzeneteden, igazán leírhattad volna ide is, nehogy már másokat ne láthassák, hogy milyen udvariasan és értelmes jellem vagy. T

"A 14-esnek is megírtam, hogy even petersen azt se engedné meg, hogy a kul#ját megegyétek. Bár, ha engedné megennétek a sz#rát is😂"

(Ne vedd magadra, amiért cenzúráztam.)

24/N (#9 + #15)

2023. jan. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

14-es vagyok. Nem írt semmit ez a nyomorult, szóval nem tudom, miről beszél. :D


De szegény olvasni sem tud. Leírtam, hogy az általam ismert színészek közül Evan Peters van LEGKÖZELEBB az ideálomhoz. Nem rá vágyom, csak a hasonló fehérbőrű, kevésbé izmos, kevésbé markáns vonásokkal megáldott férfiak az eseteim. Ez a "kocka" vagy "könyvmoly" típus, akin van egy kicsi izom és egy kicsi husi.


Ebbe a sémába illik az összes exem és a vőlegényem is. Csak a vőlegényemről nem fogok ide képet feltölteni. De egyébként ugyanez: szemüveges, világos bőr, haj - és szemszín, alig nő szakálla és nagyon cuki kisfiús a mosolya. 180/78 kiló, tehát viszonylag vékony, de sportos alkat.


Nekem ez a szexi. Ha nem tetszik, nyaljatok sót. 😘

2023. jan. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem
2023. jan. 10. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!