Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, nektek ez bejön?...

Lányok, nektek ez bejön? Előnynek számít egy komoly kapcsolatban? 19/F

Figyelt kérdés

Szinte mindig nyugodt vagyok, és nagyon sok embernek ez nagyon fel is tűnik, sokan még hülyeségből kérdezni is szokták hogy be vagyok-e tépve, hogy ennyire nyugodt vagyok és nyugodtan beszélek.


Nálatok előny ha egy fiú ilyen nyugodt természetű?


2020. márc. 21. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyanok lennénk, mint 2 lajhár. Nem biztos, hogy hosszútávon jó ez, mondom ezt úgy, hogy én is ilyen vagyok.
2020. márc. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Előny, idegbeteg pasik nem is érdekelnek.
2020. márc. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Talán azért előny lehet, mert én igen messze állok a nyugodttól. Viszont a túl nyugodt emberek meg idegesítenek, az arany középút a jó
2020. márc. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha pl én valamiért mérges lennék rád, mondanám a magamét és ha ez a nyugodtság úgy néz ki mintha leszarnád, akkor az elég idegesítő lenne.

Viszont nem nagyon tudom hogy ezt hogy kell elképzelni, szóval nem tudom megmondani.

2020. márc. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Előny, de néhány helyzetben biztos idegesitene
2020. márc. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Abszolút előny, álom lenne egy olyan pasi aki ennyire nyugodt
2020. márc. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!